forumnju z rachunkiemusługiPrzejście do nju i brak dodatkowych gb

Przejście do nju i brak dodatkowych gb

 

Przejście do nju i brak dodatkowych gb (2016-12-24 23:42)

Witam,
Jakiś czas temu przeniosłem się do nju. W ofercie była mowa o 13gb zamiast 10gb za przeniesienie, myślałem, że to po jakimś czasie się aktywuje, a tymczasem od wakacji tylko 10 gb, co teraz? Chyba czas wybrać się do kolejnej konkurencji, która może wreszcie wywiąże się z umowy.

~woxx

 

Przejście do nju i brak dodatkowych gb (2016-12-25 15:19)

Piszesz o wywiązywaniu się z umowy lecz z tego co widzę wnioskuję, że totalnie nie masz zielonego pojęcia co podpisałeś i na jakie warunki się zgodziłeś, a tylko coś Ci się wydaje.

Moim zdaniem operator wywiązał się ze swoich zobowiązań, a że klient nie wie z czego korzysta i na jakich warunkach to już inna historia.
Sugeruję Ci, abyś zapoznał się z ofertą Nju skoro jej nie znasz, wtedy może zorientujesz się co musisz zrobić, aby mieć 13GB zamiast 10GB i ile będziesz za to płacił.

Tak na marginesie Nju nie oferuje nic dodatkowo za sam fakt przeniesienia numeru, więc w tym wypadku podajesz fikcyjne informacje nie mające odzwierciedlenia w świecie realnym.

Każdy klient niezależnie czy przechodzi z Nju na kartę, czy z innej sieci, czy kupuje nowy numer dostaje to samo, zgodnie z warunkami oferty, którą masz podaną na stronie www i opisaną szczegółowo w regulaminie poszczególnych usług obniżających koszty. Znaczenie ma to jaką usługę wybrał ów klient przy składaniu zamówienia, bądź na co zmienił w trakcie trwania umowy.

Zawsze możesz zmienić operatora na innego ale jak nadal nie będziesz czytał warunków umowy i regulaminów usług z których korzystasz to zawsze będziesz niezadowolony, bo w Twoim interesie jest abyś wiedział dokładnie jak coś działa w rzeczywistości, a nie opierał się tylko na tym co Ci się tylko wydaje.

odpowiedź

Przejście do nju i brak dodatkowych gb | ~woxx (24.12.2016, 23:42)

Witam,
Jakiś czas temu przeniosłem się do nju. W ofercie była mowa o 13gb zamiast 10gb za przeniesienie, myślałem, że to po jakimś czasie się aktywuje, a tymczasem od wakacji tylko 10 gb, co teraz? Chyba czas wybrać się do kolejnej konkurencji, która może wreszcie wywiąże się z umowy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników