forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru po cesji

Przeniesienie numeru po cesji

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 20:11)

Witam!
W najbliższym tygodniu będę dokonywał cesji umowy mojego taty na siebie w t-mobile (umowa ważna jest do lipca). Po przejęciu umowy na siebie, chciałem przenieść numer do Waszej sieci i podpisać umowę. Czy istnieje jakiś przedział czasu po wykonaniu cesji, w którym nie będę mógł dokonać przeniesienia numeru czy mogę to zrobić klasycznie 6miesięcy przed końcem umowy terminowej?
Pozdrawiam

~budzik47

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 21:49)

Jeśli cesja zostanie wprowadzona do systemu to w teorii na drugi dzień możesz zlecić przeniesienie numeru ale pamiętaj, że faktyczne przeniesienie numeru nastąpi dopiero jak wygaśnie umowa w T-mobile, czyli najwcześniej w lipcu 2017.

Nie pamiętam ale chyba po pół roku mogą naliczać Tobie 9zł opłaty minimalnej za Nju z rachunkiem, więc nie ma co się spieszyć i wniosek o przeniesieniu numeru złóż jak będziesz miała mniej niż pół roku do końca umowy.

Chyba, że te 9zł/mc Ci wisi i chcesz już teraz korzystać z oferty no limit za np. 29zł/mc na numerze tymczasowym.

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 23:47)

Witam, ja z zapytaniem czy jeżeli jestem w nju mobile czy moge zmienić właściciela numeru u Was, czy muszę jednak cofnąć się do plusa, ponieważ tam mają cesje. 

~angela

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-30 18:17)

@~angela
Jak zwracasz się bezpośrednio do operatora ("czy moge zmienić właściciela numeru u Was")to pisz/dzwoń do BOK tam "oni" Ci dadzą odpowiedź na nurtujące Ciebie pytania. Forum nie służy do kontaktu z BOK Nju.

odpowiedź

Przeniesienie numeru po cesji | ~budzik47 (29.11.2016, 20:11)

Witam!
W najbliższym tygodniu będę dokonywał cesji umowy mojego taty na siebie w t-mobile (umowa ważna jest do lipca). Po przejęciu umowy na siebie, chciałem przenieść numer do Waszej sieci i podpisać umowę. Czy istnieje jakiś przedział czasu po wykonaniu cesji, w którym nie będę mógł dokonać przeniesienia numeru czy mogę to zrobić klasycznie 6miesięcy przed końcem umowy terminowej?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników