forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru po cesji

Przeniesienie numeru po cesji

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 20:11)

Witam!
W najbliższym tygodniu będę dokonywał cesji umowy mojego taty na siebie w t-mobile (umowa ważna jest do lipca). Po przejęciu umowy na siebie, chciałem przenieść numer do Waszej sieci i podpisać umowę. Czy istnieje jakiś przedział czasu po wykonaniu cesji, w którym nie będę mógł dokonać przeniesienia numeru czy mogę to zrobić klasycznie 6miesięcy przed końcem umowy terminowej?
Pozdrawiam

~budzik47

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 21:49)

Jeśli cesja zostanie wprowadzona do systemu to w teorii na drugi dzień możesz zlecić przeniesienie numeru ale pamiętaj, że faktyczne przeniesienie numeru nastąpi dopiero jak wygaśnie umowa w T-mobile, czyli najwcześniej w lipcu 2017.

Nie pamiętam ale chyba po pół roku mogą naliczać Tobie 9zł opłaty minimalnej za Nju z rachunkiem, więc nie ma co się spieszyć i wniosek o przeniesieniu numeru złóż jak będziesz miała mniej niż pół roku do końca umowy.

Chyba, że te 9zł/mc Ci wisi i chcesz już teraz korzystać z oferty no limit za np. 29zł/mc na numerze tymczasowym.

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-29 23:47)

Witam, ja z zapytaniem czy jeżeli jestem w nju mobile czy moge zmienić właściciela numeru u Was, czy muszę jednak cofnąć się do plusa, ponieważ tam mają cesje. 

~angela

 

Przeniesienie numeru po cesji (2016-11-30 18:17)

@~angela
Jak zwracasz się bezpośrednio do operatora ("czy moge zmienić właściciela numeru u Was")to pisz/dzwoń do BOK tam "oni" Ci dadzą odpowiedź na nurtujące Ciebie pytania. Forum nie służy do kontaktu z BOK Nju.

odpowiedź

Przeniesienie numeru po cesji | nju_klient (30.11.2016, 18:17)

@~angela
Jak zwracasz się bezpośrednio do operatora ("czy moge zmienić właściciela numeru u Was")to pisz/dzwoń do BOK tam "oni" Ci dadzą odpowiedź na nurtujące Ciebie pytania. Forum nie służy do kontaktu z BOK Nju.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies