forumnju z rachunkiemofertaCzy 39zł to maksimum???

Czy 39zł to maksimum???

 

Czy 39zł to maksimum??? (2016-11-23 09:37)

Witam. Chcę wybrać ofertę "Nju z rachunkiem - jeden na wszystko max. 39zł", czy jest możliwość zapłacenia więcej niż te obiecane 39zł w miesiącu? Chodzi mi o to czy nie ma żadnych haczyków?

~renifer

 

Czy 39zł to maksimum??? (2016-11-23 10:45)

hej hej zgodnie z ofertą - płacisz 39 za rozmowy na numery komórkowe, stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz transfer danych. I jeśli tylko z tego korzystasz to twój rachunek tyle wyniesie.
Dodatkowo do faktury mogą być doliczone:
- rozmowy międzynarodowe i roamingowe
- przekerowania rozmów
- infolinie
- SMS-y i MMS-y specjalne
- itp. 

 

Czy 39zł to maksimum??? (2016-11-23 11:04)

Przeczytaj regulamin oferty promocyjnej z której chcesz skorzystać oraz cennik usług, a potem ewentualnie zadawaj pytania.
Regulaminy są napisane na tyle normalnym językiem, że niemal każdy inteligentny człowiek powinien je zrozumieć.

"ktoś" już Ci wyjaśnił o co biega ale nie zwalnia to Ciebie z przeczytania regulaminu ze zrozumieniem, bo na forum ludzie nie tłumaczą regulaminów co do joty i nie podają na 100% wszystkich możliwości nabicia dodatkowych kosztów. Ogólne zasady są znane ale są też wyjątki, które szczegółowo masz podane właśnie w regulaminie, a koszty w cenniku.

Haczyk jest jeden jak ktoś nie zapoznaje się z oficjalnymi warunkami (regulaminem) oferty z której korzysta oraz z cennikiem usług to sam prosi się o niespodzianki w przyszłośći.
Sporo problemów wynika właśnie z faktu lenistwa samych użytkowników i nieznajomości oferty/promocji z której korzystają.

odpowiedź

Czy 39zł to maksimum??? | ~renifer (23.11.2016, 09:37)

Witam. Chcę wybrać ofertę "Nju z rachunkiem - jeden na wszystko max. 39zł", czy jest możliwość zapłacenia więcej niż te obiecane 39zł w miesiącu? Chodzi mi o to czy nie ma żadnych haczyków?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

105 gości i 1 zalogowanych użytkowników