forumnju z rachunkiemusługiCzy w Niu mobile można używać IPv6?

Czy w Niu mobile można używać IPv6?

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-21 19:53)


Posiadam router firmy Tp-Link, który umożliwia połączenia z użyciem IPv6. Domyślna jego konfiguracja pozwala jedynie na połączenia poprzez IPv4. Podczas próby przełączenia się na te IPv6 nie zostaję zalogowany do Internetu. Czy jest jakaś "blokada" takich połączeń w tej sieci?


Dzwoniłem do BOK, ale po 10 minutach czekania odłożyłem słuchawkę :/

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-21 21:14)

Można, mam 2 telefony w nju - jeden domyślnie ustawia punkt dostępowy na "internetipv6" i protokół APN na "Protokół IPv6" i działa bez problemów. Gdzieś na forum ktoś pisał że nawet dostaje się wtedy adres publiczny.

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-22 02:00)

jak robiłem kiedyś testy to po podaniu APN:
internetipv6
to miałem adres publiczny, przynajmniej pod takim samym adresem byłem widoczny w necie ale jak już próbowałem połączyć się z własnym serwerem to niestety nie dało rady.
Więc publiczny w teorii, a w praktyce działał jak prywatny za NAT-em.
Być może problem wynikał z mojej niewiedzy dot. IPv6 lub posiadania sprzętu, który w praktyce w pełni nie wspiera IPv6, choć w teorii niby ma takie wsparcie.

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-22 05:57)

Mam router Tp-Link MR200 i po podaniu  APN: internetipv6 nie zostaję zalogowany do sieci :/

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-23 01:03)

Właśnie sprawdzałem w telefonie dwa APN:
- internetipv6 i wtedy mam adres IP v6,
- internet i wtedy mam adres IP v4

Już nie chciało mi się przekładać karty do routera ale spróbuj to samo w swoim telefonie.

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2016-11-23 16:25)


Fakt, w telefonie jest IPv6. Jak to zrobić na Routerze? Domyślna konfiguracja dla IPv6 Orange jest odrzucana :/


PS: Czy Wam też nie ładują się filmy z www.tvp.pl?

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2018-01-14 13:58)

to jest odpowiedź na post:

Mam router Tp-Link MR200 i po podaniu  APN: internetipv6 nie zostaję zalogowany do sieci :/


U mnie to samo na MR200 :/

~ffd

 

Czy w Niu mobile można używać IPv6? (2018-07-24 00:23)

to jest odpowiedź na post:

Właśnie sprawdzałem w telefonie dwa APN:
- internetipv6 i wtedy mam adres IP v6,
- internet i wtedy mam adres IP v4

Już nie chciało mi się przekładać karty do routera ale spróbuj to samo w swoim telefonie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1532384632710

odpowiedź

Czy w Niu mobile można używać IPv6? | martinezcb (21.11.2016, 21:14)

Można, mam 2 telefony w nju - jeden domyślnie ustawia punkt dostępowy na "internetipv6" i protokół APN na "Protokół IPv6" i działa bez problemów. Gdzieś na forum ktoś pisał że nawet dostaje się wtedy adres publiczny.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników