forumnju na kartęoferta"Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę"

"Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę"

 

"Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę" (2016-11-18 12:41)

Witam, jakiś czas temu dostałem za staż dodatkowych 30GB internetu w ofercie "Im dłużej tym lepiej"
Wczoraj po doładowaniu konta kwotą 29zł. okazało się, że już tego nie mam, tzn. po zalogowaniu się na moje konto na njumobile.pl okazało się, że mam tylko 10GB internetu.
Dodam, że moja oferta, to "Wszystko Komórkowe" za 29zł. miesięcznie, czyli  bez limitu rozmowy i sms-y oraz 10GB internetu.
Jeśli ktoś z państwa wiek jak to wyjaśnić, to proszę o odpowiedź.
Piszę na forum ponieważ pomoc techniczna jest do "bani" gdyż na odpowiedź trzeba czekać do miesiąca czasu.

 

"Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę" (2016-11-18 15:51)

Tutaj Ci nikt nie pomoże, bo to ewidentnie błąd po stronie operatora. Pisz reklamację do BOK.

odpowiedź

" | Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę" (passenger)

Witam, jakiś czas temu dostałem za staż dodatkowych 30GB internetu w ofercie "Im dłużej tym lepiej"
Wczoraj po doładowaniu konta kwotą 29zł. okazało się, że już tego nie mam, tzn. po zalogowaniu się na moje konto na njumobile.pl okazało się, że mam tylko 10GB internetu.
Dodam, że moja oferta, to "Wszystko Komórkowe" za 29zł. miesięcznie, czyli  bez limitu rozmowy i sms-y oraz 10GB internetu.
Jeśli ktoś z państwa wiek jak to wyjaśnić, to proszę o odpowiedź.
Piszę na forum ponieważ pomoc techniczna jest do "bani" gdyż na odpowiedź trzeba czekać do miesiąca czasu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników