forumnju na kartęofertaBonus za rejestracje numeru

Bonus za rejestracje numeru

 

Bonus za rejestracje numeru (2016-11-13 11:59)

Byłem w sobotę zarejestrować numer.
Wysłałem sms o tresci NUMER na 80190 i dostałem odpowiedź że moj numer jest zarejestrowany.
Ale gdy wysłałem już sms o tresci Bonus na 80028 dostałem sms że bonus nie moze zostac przyznany i ze mam sprawdzic czy mój numer jest zarejestrowany. Błędne koło...co robić?

~jaro

 

Bonus za rejestracje numeru (2016-11-14 11:49)

Spróbuj może dzisiaj.
Być może system potrzebuje więcej czasu, aby "wiedzieć", że Twój numer jest zarejestrowany.
Jak nie zadziała to kontaktuj się z BOK i tam pytaj, bo forum nie służy do kontaktu z BOK.

 

Bonus za rejestracje numeru (2016-12-30 10:41)

Ja zarejestrowałem ponad 3 miesiące temu i do dziś wychodzi Mi dokładnie tak samo. Jakaś ściema z tym bonusem

 

Bonus za rejestracje numeru (2016-12-30 20:53)

@ulthart
Minęły 3 miesiące ale nic nie wspominasz, że wysłałeś zgłoszenie/reklamację do operatora.
Jeśli faktycznie nie kontaktowałeś się z operatorem w tej sprawie przez ostatnie 3 miesiące to zostawiam to bez komentarza.

 

Bonus za rejestracje numeru (2016-12-31 00:37)

Proponuję kontak z Biurem obłsługi Klienta- pomogą na pewno. Sprawdzą w czym problem.

odpowiedź

Bonus za rejestracje numeru | ~jaro (13.11.2016, 11:59)

Byłem w sobotę zarejestrować numer.
Wysłałem sms o tresci NUMER na 80190 i dostałem odpowiedź że moj numer jest zarejestrowany.
Ale gdy wysłałem już sms o tresci Bonus na 80028 dostałem sms że bonus nie moze zostac przyznany i ze mam sprawdzic czy mój numer jest zarejestrowany. Błędne koło...co robić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

245 gości i 0 zalogowanych użytkowników