forumstrona www, moje kontomoje kontoTwoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ???

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ???

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 10:48)

To co wyprawiacie nie da się określić słowami , DRAŃSTWO !!! , Konto zablokowane mimo że mam na nim środki , nie mogę się nigdzie dodzwonić ale mogą do mnie zadzwonić . O co tu KU...wa chodzi. !!!! 
Kiedyś znajomej zablokowaliście 20 zł co to za praktyki złodziejskie.. !!!! 

~zbyszek111

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 12:17)

za przeklinanie na forum to chyba żaden forumowicz Ci nie pomoże, zresztą mało tu już ich zostało ze stałych bywalców. To forum jest prawie martwe ;)
Z innego wątku wynika, że prawdopodobnie masz niezarejestrowaną kartę SIM aktywowaną na nowych zasadach obowiązujących od 25 lipca 2016r.
Zastanów się, czy przypadkiem sam nie jesteś sobie winien.
W razie problemów kontaktuj się z BOK 690 610 610.

P.S. Forum nie służy do rzucania bluzgami i niekulturalnego zachowania, tak to możesz sobie rozmawiać z kolegami przy piwie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 13:39)

cos dziś jest chyba nie tak bo w ofertach z rachunkiem tez nie idzie dzwonic ani wysyłać smsów. a mąż połaczenia może wykonywać a smsy nie przechodza

~ika

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 14:28)

@ika
u mnie wszystko gra.
Ale możesz wysłać zgłoszenie techniczne przez formularz kontaktowy lub zgłosić problem telefonicznie w BOK.
Ostatnio kilka razy Orange miało problemy techniczne ale mnie osobiście one nie dotknęły ale z drugiej strony nie jestem maniakiem telekomunikacyjnym to może wiele awarii umyka mojej uwadze.

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2019-04-14 21:31)

to jest odpowiedź na post:

To co wyprawiacie nie da się określić słowami , DRAŃSTWO !!! , Konto zablokowane mimo że mam na nim środki , nie mogę się nigdzie dodzwonić ale mogą do mnie zadzwonić . O co tu KU...wa chodzi. !!!! 
Kiedyś znajomej zablokowaliście 20 zł co to za praktyki złodziejskie.. !!!! 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1555270274368

odpowiedź

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? | nju_klient (14.11.2016, 14:28)

@ika
u mnie wszystko gra.
Ale możesz wysłać zgłoszenie techniczne przez formularz kontaktowy lub zgłosić problem telefonicznie w BOK.
Ostatnio kilka razy Orange miało problemy techniczne ale mnie osobiście one nie dotknęły ale z drugiej strony nie jestem maniakiem telekomunikacyjnym to może wiele awarii umyka mojej uwadze.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników