forumstrona www, moje kontomoje kontoTwoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ???

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ???

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 10:48)

To co wyprawiacie nie da się określić słowami , DRAŃSTWO !!! , Konto zablokowane mimo że mam na nim środki , nie mogę się nigdzie dodzwonić ale mogą do mnie zadzwonić . O co tu KU...wa chodzi. !!!! 
Kiedyś znajomej zablokowaliście 20 zł co to za praktyki złodziejskie.. !!!! 

~zbyszek111

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 12:17)

za przeklinanie na forum to chyba żaden forumowicz Ci nie pomoże, zresztą mało tu już ich zostało ze stałych bywalców. To forum jest prawie martwe ;)
Z innego wątku wynika, że prawdopodobnie masz niezarejestrowaną kartę SIM aktywowaną na nowych zasadach obowiązujących od 25 lipca 2016r.
Zastanów się, czy przypadkiem sam nie jesteś sobie winien.
W razie problemów kontaktuj się z BOK 690 610 610.

P.S. Forum nie służy do rzucania bluzgami i niekulturalnego zachowania, tak to możesz sobie rozmawiać z kolegami przy piwie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 13:39)

cos dziś jest chyba nie tak bo w ofertach z rachunkiem tez nie idzie dzwonic ani wysyłać smsów. a mąż połaczenia może wykonywać a smsy nie przechodza

~ika

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2016-11-14 14:28)

@ika
u mnie wszystko gra.
Ale możesz wysłać zgłoszenie techniczne przez formularz kontaktowy lub zgłosić problem telefonicznie w BOK.
Ostatnio kilka razy Orange miało problemy techniczne ale mnie osobiście one nie dotknęły ale z drugiej strony nie jestem maniakiem telekomunikacyjnym to może wiele awarii umyka mojej uwadze.

 

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? (2019-04-14 21:31)

to jest odpowiedź na post:

To co wyprawiacie nie da się określić słowami , DRAŃSTWO !!! , Konto zablokowane mimo że mam na nim środki , nie mogę się nigdzie dodzwonić ale mogą do mnie zadzwonić . O co tu KU...wa chodzi. !!!! 
Kiedyś znajomej zablokowaliście 20 zł co to za praktyki złodziejskie.. !!!! 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1555270274368

odpowiedź

Twoje konto zostało zablokowane mimo 18 zł i konto ważne na wieki ??? | ~zbyszek111 (14.11.2016, 10:48)

To co wyprawiacie nie da się określić słowami , DRAŃSTWO !!! , Konto zablokowane mimo że mam na nim środki , nie mogę się nigdzie dodzwonić ale mogą do mnie zadzwonić . O co tu KU...wa chodzi. !!!! 
Kiedyś znajomej zablokowaliście 20 zł co to za praktyki złodziejskie.. !!!! 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 2 zalogowanych użytkowników