forumnju z rachunkiemofertaProblem z dodzwonieniem się z Play do NJU

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-11 19:56)

Witam, mam problem z rozmowami przychodzącymi z sieci PLAY do NJU. Osoby, które dzwonią do mnie uzyskują od razu komunikat "wybrany numer nie istnieje". SMS-y również nie dochodzą. W drugą stronę nie ma problemu - mogę do nich dzwonić. Nadmieniam, że nie mam tych osób blokowanych w ustawieniach telefonu. Sprawdziłam z to z każdym ze znajomych, którzy mają telefon w PLAY - nikt nie może się dodzwonić. Jeżeli włożę do telefonu kartę np. PLUS-a wówczas osoby z PLAY mogą dzwonić do mnie bez problemu. Nie jest to więc wina telefonu. Przeglądając Wasze forum zauważyłam kilka wątków z tym samym problemem ale niestety nie znalazłam tam żadnej odpowiedzi od NJU czy też sugestii użytkowników. Są jedynie wpisy coraz to bardziej zirytowanych abonentów NJU. Niestety i ja jestem już tym szczerze poirytowana bo jest to wysoce uciążliwa sytuacja. Proszę o szybką odpowiedź.

~joannad

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 01:52)

Jak właśnie przeniosłaś numer z P4 do nju to poczekaj jeden dzień. Jak nadal nie działa zgłoś przez formularz.

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 22:23)

Przeniosłam numer z Orange do NJU. O problemach po przenosinach z Play czytałam ale tu jak wspomniałam chodzi przecież o było nie było właściciela marki NJU czyli Orange. Tym bardziej mnie to dziwi. O jakim formularzu mówisz? Gdzie on się znajduje?

~joannad

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 22:40)

OK, znalazłam ten formularz. Od razu powinnam tam uderzać a nie na forum :-)

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-13 11:28)

W takich przypadkach najlepiej uderzać dwutorowo.
Znajomi z Play niech piszą reklamację do Play, że nie mogą się dodzwonić na Twój numer, a Ty jako właściciel tego numeru zgłaszasz reklamację do Nju.
Podaj wtedy najwięcej szczegółów, np. jakie konkretnie numery nie mogą się do Ciebie dodzwonić, bo problem może dotyczyć tylko wybranej puli numerów, a nie wszystkich oraz w jakich dokładnie godzinach były te nieudane połączenia.
Im więcej konkretów tym mniejsza szansa na spławiającą odpowiedź.
Jak reklamacja nie pomoże to polecam skargę do UKE, zwykle wtedy operator odnajduje problem i go usuwa :)

[edytowane przez nju_klient o 11:29 w dniu 2016-11-13]
 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-21 20:18)

<div class="row-header"><h4><strong>~joannad</strong></h4>Zrobiłam test bo mam 1 komórkę z play i druga komórkę z NJu i można sie dodzwonic bez problemu.z play do NJU  zaznaczam ze oba numery mam na kartę . Nie wiem z kad sie wziął problem. Może przenosiłaś numer ?

</div>

~zojka

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-22 02:04)

@~zojka
opisywany problem nie jest globalny, więc Twój test nic nie daje ale czasem niektóre osoby mają takie problemy.
Niekiedy przeniesienie numeru wiąże się z niespodziankami. Sam kiedyś miałem dużo poważniejsze problemy ale wszystko jest do załatwienia.
Jest problem to się składa reklamację, aż do skutku. Jak operator nie pomaga to korzysta się z pomocy UKE.
Nie ważny sposób ważny efekt końcowy :)

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2019-07-25 14:17)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłam numer z Orange do NJU. O problemach po przenosinach z Play czytałam ale tu jak wspomniałam chodzi przecież o było nie było właściciela marki NJU czyli Orange. Tym bardziej mnie to dziwi. O jakim formularzu mówisz? Gdzie on się znajduje?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1564057057937

odpowiedź

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU | ~joannad (11.11.2016, 19:56)

Witam, mam problem z rozmowami przychodzącymi z sieci PLAY do NJU. Osoby, które dzwonią do mnie uzyskują od razu komunikat "wybrany numer nie istnieje". SMS-y również nie dochodzą. W drugą stronę nie ma problemu - mogę do nich dzwonić. Nadmieniam, że nie mam tych osób blokowanych w ustawieniach telefonu. Sprawdziłam z to z każdym ze znajomych, którzy mają telefon w PLAY - nikt nie może się dodzwonić. Jeżeli włożę do telefonu kartę np. PLUS-a wówczas osoby z PLAY mogą dzwonić do mnie bez problemu. Nie jest to więc wina telefonu. Przeglądając Wasze forum zauważyłam kilka wątków z tym samym problemem ale niestety nie znalazłam tam żadnej odpowiedzi od NJU czy też sugestii użytkowników. Są jedynie wpisy coraz to bardziej zirytowanych abonentów NJU. Niestety i ja jestem już tym szczerze poirytowana bo jest to wysoce uciążliwa sytuacja. Proszę o szybką odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników