forumnju z rachunkiemofertaProblem z dodzwonieniem się z Play do NJU

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-11 19:56)

Witam, mam problem z rozmowami przychodzącymi z sieci PLAY do NJU. Osoby, które dzwonią do mnie uzyskują od razu komunikat "wybrany numer nie istnieje". SMS-y również nie dochodzą. W drugą stronę nie ma problemu - mogę do nich dzwonić. Nadmieniam, że nie mam tych osób blokowanych w ustawieniach telefonu. Sprawdziłam z to z każdym ze znajomych, którzy mają telefon w PLAY - nikt nie może się dodzwonić. Jeżeli włożę do telefonu kartę np. PLUS-a wówczas osoby z PLAY mogą dzwonić do mnie bez problemu. Nie jest to więc wina telefonu. Przeglądając Wasze forum zauważyłam kilka wątków z tym samym problemem ale niestety nie znalazłam tam żadnej odpowiedzi od NJU czy też sugestii użytkowników. Są jedynie wpisy coraz to bardziej zirytowanych abonentów NJU. Niestety i ja jestem już tym szczerze poirytowana bo jest to wysoce uciążliwa sytuacja. Proszę o szybką odpowiedź.

~joannad

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 01:52)

Jak właśnie przeniosłaś numer z P4 do nju to poczekaj jeden dzień. Jak nadal nie działa zgłoś przez formularz.

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 22:23)

Przeniosłam numer z Orange do NJU. O problemach po przenosinach z Play czytałam ale tu jak wspomniałam chodzi przecież o było nie było właściciela marki NJU czyli Orange. Tym bardziej mnie to dziwi. O jakim formularzu mówisz? Gdzie on się znajduje?

~joannad

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-12 22:40)

OK, znalazłam ten formularz. Od razu powinnam tam uderzać a nie na forum :-)

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-13 11:28)

W takich przypadkach najlepiej uderzać dwutorowo.
Znajomi z Play niech piszą reklamację do Play, że nie mogą się dodzwonić na Twój numer, a Ty jako właściciel tego numeru zgłaszasz reklamację do Nju.
Podaj wtedy najwięcej szczegółów, np. jakie konkretnie numery nie mogą się do Ciebie dodzwonić, bo problem może dotyczyć tylko wybranej puli numerów, a nie wszystkich oraz w jakich dokładnie godzinach były te nieudane połączenia.
Im więcej konkretów tym mniejsza szansa na spławiającą odpowiedź.
Jak reklamacja nie pomoże to polecam skargę do UKE, zwykle wtedy operator odnajduje problem i go usuwa :)

[edytowane przez nju_klient o 11:29 w dniu 2016-11-13]
 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-21 20:18)

<div class="row-header"><h4><strong>~joannad</strong></h4>Zrobiłam test bo mam 1 komórkę z play i druga komórkę z NJu i można sie dodzwonic bez problemu.z play do NJU  zaznaczam ze oba numery mam na kartę . Nie wiem z kad sie wziął problem. Może przenosiłaś numer ?

</div>

~zojka

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2016-11-22 02:04)

@~zojka
opisywany problem nie jest globalny, więc Twój test nic nie daje ale czasem niektóre osoby mają takie problemy.
Niekiedy przeniesienie numeru wiąże się z niespodziankami. Sam kiedyś miałem dużo poważniejsze problemy ale wszystko jest do załatwienia.
Jest problem to się składa reklamację, aż do skutku. Jak operator nie pomaga to korzysta się z pomocy UKE.
Nie ważny sposób ważny efekt końcowy :)

 

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU (2019-07-25 14:17)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłam numer z Orange do NJU. O problemach po przenosinach z Play czytałam ale tu jak wspomniałam chodzi przecież o było nie było właściciela marki NJU czyli Orange. Tym bardziej mnie to dziwi. O jakim formularzu mówisz? Gdzie on się znajduje?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1564057057937

odpowiedź

Problem z dodzwonieniem się z Play do NJU | plk (12.11.2016, 01:52)

Jak właśnie przeniosłaś numer z P4 do nju to poczekaj jeden dzień. Jak nadal nie działa zgłoś przez formularz.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników