forumnju z rachunkiemusługiUsługi "nju w UE" i "Pakiet internet w UE" na numerze głównym i dodatkowym

Usługi "nju w UE" i "Pakiet internet w UE" na numerze głównym i dodatkowym

 

Usługi "nju w UE" i "Pakiet internet w UE" na numerze głównym i dodatkowym (2016-10-21 11:46)

Witam,
posiadam numer w nju i za chwilę numer dodatkowy w nju (właśnie się przenosi, będzie przed wyjazdem).  Ja i osoba, która posiada numer dodatkowy wyjeżdżamy za granicę (UE). Rozumiem, że aby obydwa numery skorzystały z wymienionych w temacie usług uruchamiam:
1. Włączam roaming na obu numerach
2. Włączam usługę "nju w UE" na głównym numerze
3. Włączam usługę "Pakiet internet w UE" na głównym numerze
Czy tak?
Czy też procedurę włączenia usług muszę powtórzyć na drugim numerze, ale wtedy chyba naliczyłoby mi się podwójnie.
Pozdr.
Arek

 

Usługi "nju w UE" i "Pakiet internet w UE" na numerze głównym i dodatkowym (2016-10-24 12:34)

Wszelkie pakiety roamingowe nie są współdzielone, dla każdego numeru trzeba wykupić oddzielny.

odpowiedź

Usługi " | nju w UE" ( i ")

Witam,
posiadam numer w nju i za chwilę numer dodatkowy w nju (właśnie się przenosi, będzie przed wyjazdem).  Ja i osoba, która posiada numer dodatkowy wyjeżdżamy za granicę (UE). Rozumiem, że aby obydwa numery skorzystały z wymienionych w temacie usług uruchamiam:
1. Włączam roaming na obu numerach
2. Włączam usługę "nju w UE" na głównym numerze
3. Włączam usługę "Pakiet internet w UE" na głównym numerze
Czy tak?
Czy też procedurę włączenia usług muszę powtórzyć na drugim numerze, ale wtedy chyba naliczyłoby mi się podwójnie.
Pozdr.
Arek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

80 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies