forumnju z rachunkiemusługipakiet roamingu danych i dodatkowy numer

pakiet roamingu danych i dodatkowy numer

 

pakiet roamingu danych i dodatkowy numer (2016-10-21 18:19)

Witam,
Mam wykupiony pakiet roamingowych danych za 50pln 1GB
Jestem za granicą w UE i mam swój numer oraz jeden numer dodatkowy.
Pan na informacji powiedział mi przed zamówieniem, że ten gigabajt sie rozkłada na te dwa numery tak jak zwykłe dane mobilne w Polsce.
Jednak zastanawia mnie, ze już trochę transferu zużyłem na obu telefonach jednak na głównym numerze pokazuje mi, że jeszcze nic nie zużyłem a na tym dodatkowym jak wysle sms ILE na 8020 to mamy informacje, że nie jest włączona ta usługa dla tego numeru. O co tu chodzi ? Nie chcę z urlopu wrócić z jakimś mega rachunkiem....

 

pakiet roamingu danych i dodatkowy numer (2016-10-24 12:28)

To Pan cię okłamał. Wszystkie usługi roamingowe (pakiety/blokady) są osobne dla każdego numeru.

[edytowane przez martinezcb o 12:30 w dniu 2016-10-24]

odpowiedź

pakiet roamingu danych i dodatkowy numer | seba2 (21.10.2016, 18:19)

Witam,
Mam wykupiony pakiet roamingowych danych za 50pln 1GB
Jestem za granicą w UE i mam swój numer oraz jeden numer dodatkowy.
Pan na informacji powiedział mi przed zamówieniem, że ten gigabajt sie rozkłada na te dwa numery tak jak zwykłe dane mobilne w Polsce.
Jednak zastanawia mnie, ze już trochę transferu zużyłem na obu telefonach jednak na głównym numerze pokazuje mi, że jeszcze nic nie zużyłem a na tym dodatkowym jak wysle sms ILE na 8020 to mamy informacje, że nie jest włączona ta usługa dla tego numeru. O co tu chodzi ? Nie chcę z urlopu wrócić z jakimś mega rachunkiem....
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies