forumnju z rachunkiemusługiNJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2016-10-03 14:27)

Jestem klientem NJU z rachunkiem i NJU dodatkowy. Mam włączoną usługę "wszystko komórkowe za 29 zł" oraz usługę stażową "Im dłużej, tym lepiej". Mój staż w sieci to 10 miesięcy. Obecnie na obydwóch numerach mam do wykorzystania 20 GB transferu internetu. Zamierzam dokupić NJU internet dodatkowy. Z jakiego limitu danych będę mógł korzystać w pełnej prędkości na wszystkich trzech numerach?

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2016-10-03 15:06)

@bzyku
Wszystko komórkowe za 29zł oferuje standardowo 10GB.
Za staż przysługuje Tobie 2x czyli 20GB jako wspólny pakiet dla Nju z rachunkiem i Nju dodatkowy.

Jak będziesz miał staż 12 miesięcy to zyskasz przelicznik 2,5x, czyli będziesz miał 25GB do podziału.

Nju Internet Dodatkowy ma w standardzie 20GB, za staż wyjdzie Tobie teraz 40GB, a za 2 miesiące jak zyskasz 12 miesięcy stażu będzie to 50GB.

Po zsumowaniu daje to łącznie 60GB, a ze stażem 12 miesięcy 75GB.

Tylko nie wiem jak jest z Nju internetowym Dodatkowym, czy ten numer korzysta również z pakietów jakie ma Nju z rachunkiem, czy może korzysta tylko ze "swoich" 20GB, które równocześnie udostępnia dla Nju z rachunkiem i Nju Dodatkowego po nabiciu górnego limitu 29zł. Musisz sprawdzić w praktyce jak to śmiga, bo ja z tego nie korzystam, więc ręki nie dam ;)

W najlepszym wypadku będziesz miał łącznie 60 lub 75GB do podziału na wszystkie 3 numery, a w najgorszym wypadku będziesz miał łącznie 60 lub 75GB do podziału na 2 numery: Nju z rachunkiem i Nju dodatkowy, a trzeci numer Nju internet Dodatkowy będzie miał z tego maksymalnie 40GB lub 50GB.

P.S. Jak potrzebujesz duży pakiet do np. routera to rozważ Nju Internetowy za 29zł, na dzień dobry masz 40GB, po pół roku za staż będzie to 80GB. Ale działa to niezależnie od Nju z rachunkiem, więc staż zbierasz od zera i nie możesz tych limitów udostępnić dla Nju z rachunkiem.

[edytowane przez nju_klient o 15:15 w dniu 2016-10-03]
 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2016-10-04 15:00)

No właśnie zastanawiałem się jakie oddziaływanie na pakiet danych ma usługa "im dłużej tym lepiej". Z przykładu 3 opisanego na stronie http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,plan-nju-internet-dodatkowy wynika (moim zdaniem) że usługa "im dłużej tym lepiej" działa na łączny pakiet danych. W moim przypadku powinno być:
teraz: (10 GB + 20 GB) * 2 = 60 GB
w grudniu 2016: (10 GB + 20 GB) * 2,5 = 75 GB
w grudniu 2017: (10 GB + 20 GB) * 3 = 90 GB
NJU internetowy to również ciekawa opcja jednak ten staż. Szkoda, że stażowe nie liczy się w tym przypadku do NJU internetowy.
W każdym razie dzięki za odpowiedź

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2016-10-04 18:32)

bzyku jest tak jak napisałeś.
W zasadzie powtórzyłeś to samo co ja pisałem tylko poszerzyłeś to o limit po 2 latach.

Mi wcześniej chodziło o to jaki limit będzie "widział" Nju internetowy dodatkowy, czy będzie to pełen pakiet 60 GB obecnie lub 75GB za dwa miesiące jako wspólny pakiet dla 3 numerów, czy może ten trzeci numer (Nju internetowy dodatkowy) będzie "widział" tylko "swoje" 40 lub 50GB.

Inaczej mówiąc Nju internetowy dodatkowy udostępnia swój pakiet dla Nju z rachunkiem i Nju Dodatkowy, a chodziło mi, czy Nju z rachunkiem udostępnia swój pakiet dla Nju internetowego dodatkowego.
Mam nadzieję, że teraz jest jasne o co mi chodziło :)

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2018-03-24 08:11)

Jeżeli posiadam <h4 class="">NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy</h4>
I chciałbym dokupić 


<h4 class="">NJU internet dodatkowy</h4>


Używałbym do routera na działce - z tym zastrzeżeniem, że potrzebuje tylko przez około 6-8 miesięcy


Czy na pozostały okres "zimowy" kiedy nie korzystam wcale istnieje możliwość zawieszenia "NJU internet dodatkowy" a następnie odblokowania na wiosnę? Czy może jeżeli nie będę wcale korzystać i wyjme karte sim z routera to nie będzie naliczać opłat lub tylko częściowo?

~pytanko

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2018-03-24 10:16)

Nie ma możliwości zawieszenia nju internet dodatkowy, a opłata 19.00 zł jest stała, niezależnie czy korzystasz czy nie.

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2018-03-28 13:12)

Jestem klientem NJU z rachunkiem i NJU dodatkowy od pażdziernika  (a więc 6 miesięcy ).kiedy włączy mi się dodatkowe 10 GB internetu ?

 

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy (2018-03-28 23:09)

A włączyłeś usługę "Im dłużej, tym lepiej"? Pakiet zostanie podwojony po  upływie 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

odpowiedź

NJU z rachunkiem + NJU dodatkowy + NJU internet dodatkowy | bzyku (03.10.2016, 14:27)

Jestem klientem NJU z rachunkiem i NJU dodatkowy. Mam włączoną usługę "wszystko komórkowe za 29 zł" oraz usługę stażową "Im dłużej, tym lepiej". Mój staż w sieci to 10 miesięcy. Obecnie na obydwóch numerach mam do wykorzystania 20 GB transferu internetu. Zamierzam dokupić NJU internet dodatkowy. Z jakiego limitu danych będę mógł korzystać w pełnej prędkości na wszystkich trzech numerach?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników