Karta Nano SIM

 

Karta Nano SIM (2016-10-14 15:05)

Dzień dobry,

Czy mogę swoją kartę micro sim zamienić na nano w salonie Orange? Zakładam, że nie. Jak to wtedy załatwić?

Pozdrawiam,
Paweł

~pawel

 

Karta Nano SIM (2016-10-14 17:54)

Nie próbowałem, więc nie wiem ale wcześniej w innych wątkach na ten temat ktoś pisał, żę w teorii było to możliwe a w praktyce w salonie odesłali klienta z kwitkiem.
Zadzwoń do BOK i tam dopytaj o szczegóły ale miej na uwadze, że w salonie Orange i tak mogą Ciebie spławić.
Ewentualnie zamów nową kartę przez telefon i kurier Ci ją przywiezie.

 

Karta Nano SIM (2016-10-14 21:40)

Spokojnie w Dobrym salonie Orange wymienisz kartę nju micro na taką 3w1.  Koszt 25zł.

[edytowane przez jackbb o 21:41 w dniu 2016-10-14]
 

Karta Nano SIM (2016-10-15 11:43)

@jackbb
tylko skąd mam wiedzieć, który salon jest tym "dobrym".
Choć z drugiej strony mija chyba właśnie rok jak w teorii pojawiła się pierwszy raz możliwość wymiany karty SIM Nju w salonie Orange, więc w teorii każdy salon powinien wiedzieć, co ma robić.
Dlatego obsługa dowolnego salonu nie powinna patrzeć na klienta Nju proszące o wymianę karty SIM jak na kosmitę ale znając życie to wszystko jest możliwe.

odpowiedź

Karta Nano SIM | nju_klient (15.10.2016, 11:43)

@jackbb
tylko skąd mam wiedzieć, który salon jest tym "dobrym".
Choć z drugiej strony mija chyba właśnie rok jak w teorii pojawiła się pierwszy raz możliwość wymiany karty SIM Nju w salonie Orange, więc w teorii każdy salon powinien wiedzieć, co ma robić.
Dlatego obsługa dowolnego salonu nie powinna patrzeć na klienta Nju proszące o wymianę karty SIM jak na kosmitę ale znając życie to wszystko jest możliwe.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników