forumnju z rachunkiemofertaproblem ze zmianą nju tymczasowy na nju buzz

problem ze zmianą nju tymczasowy na nju buzz

 

problem ze zmianą nju tymczasowy na nju buzz (2016-10-07 11:03)

Witam. Chciałabym zmienić taryfę nju tymczasowy na nju buzz - wchodzę na zakładkę moja oferta i naciskam na napis zmień - jest do wybory nju na kartę i nju buzz - za każdym razem kiedy zmieniam na nju buzz system sam zmienia się na nju na kartę :/ Poza tym nie ma jak tego zapisać? O co kamann?

 

problem ze zmianą nju tymczasowy na nju buzz (2016-10-07 11:50)

Jak CI na tym tak bardzo zależy i jest to pilna sprawa to najlepiej skontaktuj się z BOK i dopytaj o szczegóły.

Na początku działania sieci Nju to wystarczyło kliknąć w panelu www i na drugi dzień system odświeżył zmiany i zamiast bezpłatnego tymczasowego był płatny Nju Buzz.
Potem jak dobrze kojarzę to coś zmienili w systemie i zmiana wchodziła w życie chyba od nowego okresu rozliczeniowego, a nie na drug dzień.
Tak czy siak BOK będzie dobrym źródłem informacji, bo ja wieki tego nie robiłem, a przy kilkunastu numerach z jakimi działałem może coś przekręciłem.

[edytowane przez nju_klient o 11:50 w dniu 2016-10-07]

odpowiedź

problem ze zmianą nju tymczasowy na nju buzz | siarenka (07.10.2016, 11:03)

Witam. Chciałabym zmienić taryfę nju tymczasowy na nju buzz - wchodzę na zakładkę moja oferta i naciskam na napis zmień - jest do wybory nju na kartę i nju buzz - za każdym razem kiedy zmieniam na nju buzz system sam zmienia się na nju na kartę :/ Poza tym nie ma jak tego zapisać? O co kamann?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 1 zalogowanych użytkowników