forumnju na kartęusługirejestracja karty - nowy zapis w regulaminie

rejestracja karty - nowy zapis w regulaminie

 

rejestracja karty - nowy zapis w regulaminie (2016-09-09 09:43)


<h3 class="icon-before-block-hand-ok" >Kto nie musi rejestrować swojego numeru na kartę?</h3><span >
<span >(...)Jeśli kupiłeś starter przez sklep internetowy nju mobile przed 25.07 i dane na formularzu zamówienia były poprawnie wypełnione, Twój numer jest zarejestrowany;(...)
<span >

<span >Proszę o jednoznaczne potwierdzenie tego zapisu. Kupiłem starter przez internet, moje dane widoczne w systemie po zalogowaniu są prawidłowe. Proszę o potwierdzenie, że numer jest zarejestrowany i nie zostanie wyłączony.
<span >

<span >pozdrawiam

 

rejestracja karty - nowy zapis w regulaminie (2016-09-09 13:46)

Wyslij sms o tresci NUMER na nr 80190

Daj znac czy wsio ok

 

rejestracja karty - nowy zapis w regulaminie (2016-09-14 18:01)

Kupiłem przez internet starter przed 25-07 a w sierpniu dostałem sms-a ze numer nie jest zarejestrowany.
Rejestracja w salonie trwała kilka minut więc to nie jest jakiś większy problem w zamian za to 1000 darmowych minut i kilka giga internetu

odpowiedź

rejestracja karty - nowy zapis w regulaminie | marych (09.09.2016, 09:43)


<h3 class="icon-before-block-hand-ok" >Kto nie musi rejestrować swojego numeru na kartę?</h3><span >
<span >(...)Jeśli kupiłeś starter przez sklep internetowy nju mobile przed 25.07 i dane na formularzu zamówienia były poprawnie wypełnione, Twój numer jest zarejestrowany;(...)
<span >

<span >Proszę o jednoznaczne potwierdzenie tego zapisu. Kupiłem starter przez internet, moje dane widoczne w systemie po zalogowaniu są prawidłowe. Proszę o potwierdzenie, że numer jest zarejestrowany i nie zostanie wyłączony.
<span >

<span >pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników