blokada sim

 

blokada sim (2016-08-28 11:54)

Witam, proszę o zdjęcie blokady z karty SIM nr 536011162. Ciągłe wpisywanie kodu w modemie jest uciążliwe gdyż zmusza się mnie do uruchamiania komputera a nie zawsze go chcę używać.

 

blokada sim (2016-08-28 15:05)

Musisz.sprawę zgłosić poprzez rozmowę z konsultantem lub maila. Forum jest tylko dla nas, użytkowników, i raczej nic tu nie załatwisz formalnie ;)

 

blokada sim (2016-08-29 14:56)

dzwoniłem dzisiaj do nju i dowiedziałem się, że karty obsługujące LTE nie chcą odblokowywać celem zdejmowania kodu SIM. Dlaczego? Nie wiem.
Ogólnie w rozmowie była wskazówka, że jednak coś można zrobić.
Czy ktoś wie co należy zrobić aby jednak ten PIN ściągnąć?

 

blokada sim (2016-08-31 20:49)

Tak wrzuć kartę do telefonu,  i tam zdejmij kod PIN. Po włożeniu do modemu będzie ok

 

blokada sim (2016-09-01 10:53)

Włożenie w telefon nie pomoże. Sam mam 7 kart w NJU i na czterech z nich mam blokadę której nie mogę zdjąć.

 

blokada sim (2016-09-16 07:57)

Mi udało się wyłączyć pin w Iphone 4S
Na karcie małżonki numer był przeniesiony z Orange, pewnie dlatego się dało.
Spróbuję wieczorkiem na swojej karcie z NJU jak się uda dam znać

[edytowane przez majki o 08:00 w dniu 2016-09-16]
 

blokada sim (2016-09-16 11:24)

Na rynku są karty SIM Nju, które mają wymuszone żądanie kodu PIN oraz te przy których można to wyłączyć z poziomu telefonu.
Podobno w najbliższym czasie mają być dostępne karty bez wymuszonego kodu PIN, więc Ci co będą składać nowe zamówienia lub wymieniać karty otrzymają jest bez wymuszonego PIN.
Jak będzie w praktyce to się jeszcze okaże :)

odpowiedź

blokada sim | marekt. (29.08.2016, 14:56)

dzwoniłem dzisiaj do nju i dowiedziałem się, że karty obsługujące LTE nie chcą odblokowywać celem zdejmowania kodu SIM. Dlaczego? Nie wiem.
Ogólnie w rozmowie była wskazówka, że jednak coś można zrobić.
Czy ktoś wie co należy zrobić aby jednak ten PIN ściągnąć?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies