forumnju z rachunkiemofertaSmsy i mmsy z Polski do Norwegii

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii

 

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii (2016-08-30 13:15)

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii
Witam, czy można jakoś obniżyć koszty smsów i mmsów wysyłanych z Polski (nju z rachunkiem) do Norwegii? nie wiem czy jest traktowana jako państwo UE i czy w związku z tym  mogę wykupić jakiś pakiet obniżający koszty lub czy nju ma coś innego do zaoferowania? pozdrawiam

~goa

 

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii (2016-08-30 18:01)

ZTCW to Nju nie oferuje żadnych pakietów obniżających połączenia/SMS międzynarodowe, więc nie ma szansy na obniżenie tych kosztów.
Ewentualne pakiety tańszych minut itp. dotyczą roamingu międzynarodowego.

Chyba, że mieszkasz w strefie przygranicznej to wtedy możesz ręcznie wymusić operatora zagranicznego, aby skorzystać ze stawek roamingowych.

[EDIT]
SMS międzynarodowy do wszystkich sieci kosztuje 0,50zł, a MMS 2,46zł
Połączenia do Norwegii na stacjonarki to strefa 1 (1,48zł + 0,19zł = 1,67zł/min), a na komórki to strefa 4 (2,08zł + 0,19zł = 2,27zł/min).
Połączenia międzynarodowe są rozliczane z dokładnością do 1 min i płacisz pełną stawkę minutową za każdą rozpoczętą minutę połączenia, czyli za 1:01min zapłacisz jak za 2 pełne minuty.

W tych okolicznościach sugeruję skorzystać z usług jakiegoś operatora VoIP, wówczas do Norwegii na stacjonarki wyjdzie np. ok. 0,10zł/min, a na komórki ok. 0,35zł/min. Przy takich stawkach lepiej zadzwonić i pogadać te kilka minut niż wysłać kilka SMS, czy jednego MMS.

[edytowane przez nju_klient o 18:15 w dniu 2016-08-30]
 

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii (2019-04-13 14:00)

Ile zapłacę za smsy z Polski do Japonii ?

~daya

 

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii (2019-04-13 22:52)

to jest odpowiedź na post:

Ile zapłacę za smsy z Polski do Japonii ?




Hej :) 0.50 zł za SMS-a, 2.46 zł za MMS-a. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii | ~goa (30.08.2016, 13:15)

Smsy i mmsy z Polski do Norwegii
Witam, czy można jakoś obniżyć koszty smsów i mmsów wysyłanych z Polski (nju z rachunkiem) do Norwegii? nie wiem czy jest traktowana jako państwo UE i czy w związku z tym  mogę wykupić jakiś pakiet obniżający koszty lub czy nju ma coś innego do zaoferowania? pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników