forumnju z rachunkiemofertaprzepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-08-05 14:37)

Wita. Korzystam z numeru (na abonament) zarejestrowanego na znajomą. Chciałabym  przenieść ten numer na swoje nazwisko. Co należy w  związku z tym zrobić?

~nikki

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-08-06 10:19)

to jest odpowiedź na post:

Wita. Korzystam z numeru (na abonament) zarejestrowanego na znajomą. Chciałabym  przenieść ten numer na swoje nazwisko. Co należy w  związku z tym zrobić?


Jeśli ma to być możliwie jak najszybciej, bez zbędnego tracenia czasu to sugeruję:
1. Znajoma musi złożyć wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci np. do Play na kartę w tzw. 1 dzień roboczy tj. bez umownego okresu wypowiedzenia.
2. Gdy numer będzie już w nowej sieci to znajoma razem z Tobą robi cesję, czyli zmianę właściciela.
3. Ty już jako nowy właściciel robisz co chcesz, czyli np. możesz zawrzeć nową umowę z Nju i ponownie przenieść numer do Nju z rachunkiem.

Ze strony znajomej wymaga to dwukrotnej wizyty w salonie w/w Play lecz całość załatwisz już w ciągu kilku dni zamiast standardowo czekać miesiąc wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu itd.

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-08-20 23:54)

podepnę się - żona korzysta z numeru zarejestrowanego na mnie - ile kosztuje cesja żeby przepisać numer na nią? Dodam, że na czasie mi nie zależy.

~subcom

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-09-01 13:21)

to j też się podpisnam.
Co w przypadku gdy mam numer na kartę w orange ale zarejestrowana jest na mojego ojca (pozostałość z abonamentu firmowego), Czy muszę przerejestrować numer na siebie jeśli chce skorzystać z oferty nju z rachunkiem?

~kiciorq

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-09-01 17:38)

subcom : cesja jest usługą bezpłatną w kaźdej sieci u której jest moźliwość jej dokonania. W NJU niestety cesji nie ma. Musiał byś przenieść nr do innej sieci jeśli bardzo Ci zaleźy na zmianie własciciela. Nie lepiej skorzystać , jeśli numer jest na Ciebie i Ty masz teź abo w nju, i dodać żony nr jako Dodatkowy ? Wtedy oba nr  muszą być zarejestrowane na tą samą osobę.
<font color="#185d68">
</font>
kiciorq : równie dobrze moźesz wziąść ofertę na ojca. Ale wszelkie formalnosci musi zalatwiać ojciec. Jego dane itd. Jeśli jednak jesteś osobą pełnoletnią to proponuję przepisać nr na siebie. Będzie Ci pózniej łatwiej cokolwiek robic.

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-09-02 13:59)

hej..., mam pytanko. czy polaczenia czy sms-y sa darmowe w sieci? z nju do nju.

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2016-09-03 16:42)

robson : jako same z siebie nie. Musisz miec właczoną którąś z uslug ale wtedy masz do wszystkich np rozmowy nielimitowane /  komorkowe za 19 zl /

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2020-04-16 13:23)

to jest odpowiedź na post:

podepnę się - żona korzysta z numeru zarejestrowanego na mnie - ile kosztuje cesja żeby przepisać numer na nią? Dodam, że na czasie mi nie zależy.

~gość1587036212381

 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2020-04-16 15:21)

Hej :) W nju mobile nie ma cesji. Aby przerejestrować numer, właściciel numeru lub osoba upoważniona powinna zlecić migrację numeru do oferty na kartę. Najlepiej zadzwonić do BOK pod numer *610. Po przeniesieniu numeru, właściciel i osoba, na którą numer ma być przerejestrowany udają się do Salonu Orange z dowodami osobistymi i kartą SIM, wypełniają formularz przerejestrowania i to wszystko :) Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 15:22 w dniu 2020-04-16]
 

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela (2020-08-19 20:53)

to jest odpowiedź na post:

podepnę się - żona korzysta z numeru zarejestrowanego na mnie - ile kosztuje cesja żeby przepisać numer na nią? Dodam, że na czasie mi nie zależy.


To przyjedz do Dębicy do salonu Orange na ul Nosala i zobaczysz że coś co dla Ciebie wydaje się proste dla pracowników tego salonu prosty wcale nie jest:( ( po prostu tego nie zrobią )

odpowiedź

przepisanie numeru z 1 właściciela, za jego zgodą, na 2 właściciela | ~nikki (05.08.2016, 14:37)

Wita. Korzystam z numeru (na abonament) zarejestrowanego na znajomą. Chciałabym  przenieść ten numer na swoje nazwisko. Co należy w  związku z tym zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies