ipv6?

 

ipv6? (2016-07-26 10:36)

Niektóre (wszystkie?) karty SIM zawierają ustawienia APN "internetipv6" - jak się okazuje, ten APN przydziela publiczny adres ipv6.


Teraz: nie znalazłem żadnej dokumentacji na stronach nju na temat tego ficzeru. Czy jest to stała oferta? Zależy mi na tej informacji, gdyż potrzebuję kupić abonament oferujący publiczny IP obojętne której wersji, a nie chcę, żeby to się zmieniło w trakcie jej trwania.

 

ipv6? (2016-07-27 15:21)

Nie wiem czy to zależy od karty sim. Ja mam 2 karty i w moim telefonie obie ustawiają się na ipv4, a w drugim telefonie obie na ipv6. Ręczne ustawienie apn'u internetowego na konfigurację z ipv6 z drugiego telefonu też działa. Jedyne wyjście to zapytać w BOK i to pewnie kilka razy, bo zwykle udzielają różnych odpowiedzi na to samo pytanie, tym bardziej jeśli jest bardziej skomplikowane ;)

odpowiedź

ipv6? | kashmiri (26.07.2016, 10:36)

Niektóre (wszystkie?) karty SIM zawierają ustawienia APN "internetipv6" - jak się okazuje, ten APN przydziela publiczny adres ipv6.


Teraz: nie znalazłem żadnej dokumentacji na stronach nju na temat tego ficzeru. Czy jest to stała oferta? Zależy mi na tej informacji, gdyż potrzebuję kupić abonament oferujący publiczny IP obojętne której wersji, a nie chcę, żeby to się zmieniło w trakcie jej trwania.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 1 zalogowanych użytkowników