forumnju z rachunkiemofertaOplata za polaczenia i sms NJU Buzz

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-07-19 15:47)

Witam, od 2 miesiecy mam oferte Nju Buzz.
Z tego co zrozumialem biarac oferte to to, że za połaczenia płace 29 zł, a za sms-y 9zl plus 3GB internetu, przekraczając daną kwote np. za rozmowy  mialem nie placic wiecej niz te 29zł, a tu rachunek przychodzi mi na ponad 100 zł. Może mi ktoś na chłopski rozum przetłumaczyć na czym polega ta oferta?



 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-07-20 20:47)

Musisz włączyć którąś z usług które obniźają koszty. Po załogowaniu na swoje konto na stronie NJU wybierz sobie co Ci by najbardziej odpowiadało i z czego najczęściej będziesz korzystać np jesli nie dzwonisz na stacjonarne to weź Komórkowe za 19 zl lub teraz jest za tą samą kwotę Rozmowy + Internet. Lub Jeden na Wszystko itp.

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-07-21 09:20)

Witam, mam dokładnie tak samo - jeden rachunek na ponad 42 zł, drugi na 57 zł. Jeśli nju reklamuje i obiecuje wszystko za 29.90 to klient wybiera taką ofertę a nju ma ją zrealizować. Inaczej sami robią z siebie naciągaczy. Kiepski początek współpracy nju...

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-07-21 16:51)

Pisać widzę umiesz, czytać pewnie teź. Z pisania korzystasz to spróbuj jeszcze poczytać co za ofertę wybierasz itd.  co w niej jest, co to jest sama oferta abonamentowa BUZZ i ile ma usług które pozwalają płacić miesięcznie np tylko 19 zł bądz 29  .. W zadnej reklamie NJU nie przedstawia kwoty 29,90 ;) Mylisz nawet reklamy sam a obwiniasz innych :-) 

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-07-26 14:55)

Nawet na "czystym" nju buzz nie powinno być więcej niż 57 zł za miesiąc jeśli nie korzystasz z usług premium rate. Usługi obniżające koszty włącza się samodzielnie, chyba że którąś wybrałeś podczas podpisywania umowy, wtedy powinna być włączona automatycznie, jeśli nie jest to pisz reklamacje do BOK.

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-08-03 10:57)

skrobek i martin wprowadzacie ludzi w blad
w ofercie jest wyraznie napisane 29 zl, nie jakis czyste lub nie czyste 57 zl

przed chwila na infolini reklamowalem swoj pierwszy rachunek
wyszlo mi prawie 92 zl, za nju "Wszystko komorkowe" max. 29 zl + "Nju dodatkowy" za 9 zl
sprawdzalem biling: nie bylo polączenie na stacjonarne i na inne płatne numery i smsy

z tego co mi przekazano na infolini problem tkwi w numerze dodatkowym
zle zostala rozliczona obowiazujaca taryfa

przed telefonem do biura obslugi skontaktowalem sie z ziomkiem co mnie wkopal w NJU, powiedzial mi, ze u niego byl jeden "delikatnie" wiekszy rachunek (max 10 zł) ale to przez ich okresy rozliczeniowe

na rozpatrzenie wnisoku jest 30 dni, ale moze byc rozpatrzony wczesniej, w okresie reklamacji nie trzeba płacic rachunku

nastepnym razem wypowiedzi typu wydaje mi sie, pozostawcie na FB, moze dostaniecie lajka i wzrosnie wam poziom wlasnego niskiego EGO

 

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz (2016-08-09 11:55)

dla zainteresowanych po 2 dniach przyszla odpowiedz od Orange oraz prawidlowy rachunek na kwote 46 zl

na numerze dodatkowym czyli za 9 zł, jest pobierana oplata a konto na nastepny miesiac
(płatne z gory za przyszly miesiac)

odpowiedź

Oplata za polaczenia i sms NJU Buzz | brzoziu07 (19.07.2016, 15:47)

Witam, od 2 miesiecy mam oferte Nju Buzz.
Z tego co zrozumialem biarac oferte to to, że za połaczenia płace 29 zł, a za sms-y 9zl plus 3GB internetu, przekraczając daną kwote np. za rozmowy  mialem nie placic wiecej niz te 29zł, a tu rachunek przychodzi mi na ponad 100 zł. Może mi ktoś na chłopski rozum przetłumaczyć na czym polega ta oferta?



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies