forumnju na kartęusługiwszystko za 29zl, brak uslugi

wszystko za 29zl, brak uslugi

 

wszystko za 29zl, brak uslugi (2016-07-17 11:29)


<font color="#185d68">Witam, zwolnil mi sie transfer z powodu prekroczenia 10GB, wiec doladowalem konto wylaczylem usluge wszystko komórkowe w nju na kartę za 29zl, by ponownie ja wlaczyc i zresetowac swoj transfer, jednak nie moge jej wlaczyc ponownie smsem pod 8022, poniewaz przychodzi sms zwrotny, ze usluga nie jest dostepna w moim planie taryfowym, ani nie moge zmienic jej statusu w internetowej obsludze konta, poniewaz usluga jest ciagle w trakcie.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Jak przywrocic usluge z powrotem?</font>

 

wszystko za 29zl, brak uslugi (2016-07-17 12:40)

Mam ta usługę od kilku miesięcy, jednak w tym miesiącu po wykorzystaniu środków na koncie usługa nie włączyła mi się automatycznie, nie wiem o co chodzi, wysłałam zapytanie formularzem kontaktowym jednak mi nie odpowiedziano. Zawsze wszystko było ok, jednak w tym miesiącu usługa nie został włączona. Może ktoś wie o co chodzi ? 

 

wszystko za 29zl, brak uslugi (2016-08-10 10:25)

Ja mam tak samo, usługa mi się nie włączyła.
Teraz nie mogę ani dzwonić, ani pisać smsów, ani nie mam internetu.

 

wszystko za 29zl, brak uslugi (2019-10-15 11:06)

to jest odpowiedź na post:


<font color="#185d68">Witam, zwolnil mi sie transfer z powodu prekroczenia 10GB, wiec doladowalem konto wylaczylem usluge wszystko komórkowe w nju na kartę za 29zl, by ponownie ja wlaczyc i zresetowac swoj transfer, jednak nie moge jej wlaczyc ponownie smsem pod 8022, poniewaz przychodzi sms zwrotny, ze usluga nie jest dostepna w moim planie taryfowym, ani nie moge zmienic jej statusu w internetowej obsludze konta, poniewaz usluga jest ciagle w trakcie.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Jak przywrocic usluge z powrotem?</font>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1571130395996

odpowiedź

wszystko za 29zl, brak uslugi | min-chan (10.08.2016, 10:25)

Ja mam tak samo, usługa mi się nie włączyła.
Teraz nie mogę ani dzwonić, ani pisać smsów, ani nie mam internetu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 2 zalogowanych użytkowników