forumstrona www, moje kontostronaWypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy

 

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy (2016-07-14 08:34)

Witam,
jest błąd LOGICZNY:
jeżeli przeniosłem numer i wybrałem wersję papierową i zapłaciłem 20zł to co mam wybrać dodając numer dodatkowy? znowu mam wybrać i zapłacić 20zł choć praktycznie numer dodatkowy jest dopisywany do tamtej faktury? czy wersje elektroniczną i przepadną mi całkiem faktury papierowe? :D

~bre

 

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy (2016-08-23 15:30)

Dobre pytanie!


Najłatwiej będzie Ci jednak znaleźć na nie odpowiedź kontaktując się z konsultantem (np przez formularz kontaktowy w zakładce "moje konto"). Tutaj moderatorzy nigdy nie odnoszą się do problemów. 


Swoją drogą jak znajdziesz odpowiedz daj znać na forum. Przyda się dla potomnych ;)

 

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy (2016-08-25 13:43)

@~bre
Numer dodatkowy jest podpinany do konta rozliczeniowego numeru głównego.
Skoro już masz aktywną fakturę papierową to wg mnie przy dodatkowym numerze wybierasz fakturę elektroniczną, bo finalnie nie dostaniesz drugiej faktury za numer dodatkowy tylko cały czas będzie ta jedna za numer główny z tym, że rozliczenie zamiast jednego numeru będzie obejmowało oba numery.

Jeśli natomiast wybrałbyś fakturę papierową to zapewne system mógłby naliczyć Tobie kolejny raz owe 20 czy 200zł i trzeba by to ręcznie odkręcać.

Jeżeli jest tak jak wyżej to opisane to faktycznie jest to błąd logiczny, którego nie uwzględniono na etapie tworzenia systemu, bo wtedy jeszcze nie było Nju Dodatkowego.

odpowiedź

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy | ~bre (14.07.2016, 08:34)

Witam,
jest błąd LOGICZNY:
jeżeli przeniosłem numer i wybrałem wersję papierową i zapłaciłem 20zł to co mam wybrać dodając numer dodatkowy? znowu mam wybrać i zapłacić 20zł choć praktycznie numer dodatkowy jest dopisywany do tamtej faktury? czy wersje elektroniczną i przepadną mi całkiem faktury papierowe? :D
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników