forumnju na kartęofertanie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2016-07-15 14:52)

Mam nju na kartę, doładowałam, szczęśliwa chce dokupić gb na chomikuj i nie wysyła mi sms. Probuje innego sms specjalnego i nic, dzwoniła 620 nie mam blokady sms premium. Normalne sms mogę wysyłać. Co mam zrobić aby móc wysyłać sms specjalne?

~kiwiniwi

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2016-07-17 10:20)

Mam ten sam problem

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2016-09-23 21:23)

Troche to dziwne ze dzwoniac na numer 620 dowiedziales sie ze nie masz blokady ale trzeba bylo zapytac dlaczego nie dzialaja smsy premium chyba tylko BOK wie dlaczego smsy premium nie dzialaja sam raczej tego nie uruchomisz chyba ze masz za malo srodkow na koncie.

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2016-11-05 07:06)

to jest odpowiedź na post:

Mam nju na kartę, doładowałam, szczęśliwa chce dokupić gb na chomikuj i nie wysyła mi sms. Probuje innego sms specjalnego i nic, dzwoniła 620 nie mam blokady sms premium. Normalne sms mogę wysyłać. Co mam zrobić aby móc wysyłać sms specjalne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1478325961725

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2017-01-21 20:53)

to jest odpowiedź na post:

Mam nju na kartę, doładowałam, szczęśliwa chce dokupić gb na chomikuj i nie wysyła mi sms. Probuje innego sms specjalnego i nic, dzwoniła 620 nie mam blokady sms premium. Normalne sms mogę wysyłać. Co mam zrobić aby móc wysyłać sms specjalne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1485028416294

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2018-04-06 19:11)

Dziś Pani w BOK NJU mi powiedziała, że prawie nigdzie nie można z nju wysyłać smsów premium, ponieważ jako operator nie mają podpisanych umów z operatorami numerów premium....

 

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady (2020-01-16 13:50)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1579179044249

odpowiedź

nie moge wysłać sms specjalnych mimo, że nie mam blokady | ~kiwiniwi (15.07.2016, 14:52)

Mam nju na kartę, doładowałam, szczęśliwa chce dokupić gb na chomikuj i nie wysyła mi sms. Probuje innego sms specjalnego i nic, dzwoniła 620 nie mam blokady sms premium. Normalne sms mogę wysyłać. Co mam zrobić aby móc wysyłać sms specjalne?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników