NFC NJU

 

NFC NJU (2016-06-21 10:39)


<font color="#185d68">Mam pytanie odnosnie kart nfc. </font>
<font color="#185d68">Na stronie jest napisane </font>
<font color="#185d68">"Z usługi NFC Pass w nju mobile możesz korzystać, jeżeli:</font>
<font color="#185d68">posiadałeś już wcześniej kartę SIM NFC w Orange i przeniosłeś numer z Orange do nju mobile zachowując aktywną kartę SIM NFC*</font>
<font color="#185d68">* Inne rodzaje kart SIM nju mobile nie wspierają usługi NFC Pass. Nie ma też możliwości wymiany karty SIM na SIM NFC nju mobile.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli mam rozumieć, że aby móc korzystać z płatności nfc w Nju, muszę rozwiązać umowę z Nju, przenieść nr do Orange, tam wymienić kartę sim na Orange nfc, a następnie znów wrócić do Nju??</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Jeśli tak to kolejne pytanie. Czy jeśli mam usługę "nju dodatkowy" to czy jeśli zrezygnuje z umowy na numerze głównym, czy wtedy nr dodatkowy automatycznie staje sie numerem głównym i będe mógł do niego podpiąć tamten z wymienioną kartą jako dodatkowy?</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Generalnie chodzi mi o to aby wymienić ta kratę na numerze głównym na nfc i nie stracić stażu w Nju</font>

~pablitto

 

NFC NJU (2016-06-21 10:43)

<br ><span >Dodaje jeszcze raz bo jakas sieczka sie zrobila<br ><br ><br ><span >Mam pytanie odnosnie kart nfc. <br ><span >Na stronie jest napisane <br ><span >"Z usługi NFC Pass w nju mobile możesz korzystać, jeżeli:<br ><span >posiadałeś już wcześniej kartę SIM NFC w Orange i przeniosłeś numer z Orange do nju mobile zachowując aktywną kartę SIM NFC*<br ><span >* Inne rodzaje kart SIM nju mobile nie wspierają usługi NFC Pass. Nie ma też możliwości wymiany karty SIM na SIM NFC nju mobile.<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Czyli mam rozumieć, że aby móc korzystać z płatności nfc w |Nju, muszę rozwiązać umowę z Nju, przenieść nr do Orange, tam wymienić kartę sim na Orange nfc, a następnie znów wrócić do Nju??<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Jeśli tak to kolejne pytanie. Czy jeśli mam usługę "nju dodatkowy" to czy jeśli zrezygnuje z umowy na numerze głównym, czy wtedy nr dodatkowy automatycznie staje sie numerem głównym? i będe mógł do niego podpiąć tamten z wymienioną kartą jako dodatkowy?<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Generalnie chodzi mi o to aby wymienić ta kratę na numerze głównym na nfc i nie stracić stażu w Nju

~pablitto

 

NFC NJU (2016-06-23 17:27)

Za bardzo kombinujesz.
Nju nie oferuje kart SIM NFC, wygląda, że możesz to "dostać" w spadku po Orange ale o ile wiem to NFC dawali kiedyś ale do ofert w abonamencie, a nie na kartę.
A z tego wynika, że musiałbyś mieć umowę z cyrografem w Orange.
Takie kombinacje dla karty SIM NFC to jak dla mnie gra nie warta świeczki.
Ale rób jak uważasz.

odpowiedź

NFC NJU | ~pablitto (21.06.2016, 10:39)


<font color="#185d68">Mam pytanie odnosnie kart nfc. </font>
<font color="#185d68">Na stronie jest napisane </font>
<font color="#185d68">"Z usługi NFC Pass w nju mobile możesz korzystać, jeżeli:</font>
<font color="#185d68">posiadałeś już wcześniej kartę SIM NFC w Orange i przeniosłeś numer z Orange do nju mobile zachowując aktywną kartę SIM NFC*</font>
<font color="#185d68">* Inne rodzaje kart SIM nju mobile nie wspierają usługi NFC Pass. Nie ma też możliwości wymiany karty SIM na SIM NFC nju mobile.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli mam rozumieć, że aby móc korzystać z płatności nfc w Nju, muszę rozwiązać umowę z Nju, przenieść nr do Orange, tam wymienić kartę sim na Orange nfc, a następnie znów wrócić do Nju??</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Jeśli tak to kolejne pytanie. Czy jeśli mam usługę "nju dodatkowy" to czy jeśli zrezygnuje z umowy na numerze głównym, czy wtedy nr dodatkowy automatycznie staje sie numerem głównym i będe mógł do niego podpiąć tamten z wymienioną kartą jako dodatkowy?</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Generalnie chodzi mi o to aby wymienić ta kratę na numerze głównym na nfc i nie stracić stażu w Nju</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników