NFC NJU

 

NFC NJU (2016-06-21 10:39)


<font color="#185d68">Mam pytanie odnosnie kart nfc. </font>
<font color="#185d68">Na stronie jest napisane </font>
<font color="#185d68">"Z usługi NFC Pass w nju mobile możesz korzystać, jeżeli:</font>
<font color="#185d68">posiadałeś już wcześniej kartę SIM NFC w Orange i przeniosłeś numer z Orange do nju mobile zachowując aktywną kartę SIM NFC*</font>
<font color="#185d68">* Inne rodzaje kart SIM nju mobile nie wspierają usługi NFC Pass. Nie ma też możliwości wymiany karty SIM na SIM NFC nju mobile.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Czyli mam rozumieć, że aby móc korzystać z płatności nfc w Nju, muszę rozwiązać umowę z Nju, przenieść nr do Orange, tam wymienić kartę sim na Orange nfc, a następnie znów wrócić do Nju??</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Jeśli tak to kolejne pytanie. Czy jeśli mam usługę "nju dodatkowy" to czy jeśli zrezygnuje z umowy na numerze głównym, czy wtedy nr dodatkowy automatycznie staje sie numerem głównym i będe mógł do niego podpiąć tamten z wymienioną kartą jako dodatkowy?</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Generalnie chodzi mi o to aby wymienić ta kratę na numerze głównym na nfc i nie stracić stażu w Nju</font>

~pablitto

 

NFC NJU (2016-06-21 10:43)

<br ><span >Dodaje jeszcze raz bo jakas sieczka sie zrobila<br ><br ><br ><span >Mam pytanie odnosnie kart nfc. <br ><span >Na stronie jest napisane <br ><span >"Z usługi NFC Pass w nju mobile możesz korzystać, jeżeli:<br ><span >posiadałeś już wcześniej kartę SIM NFC w Orange i przeniosłeś numer z Orange do nju mobile zachowując aktywną kartę SIM NFC*<br ><span >* Inne rodzaje kart SIM nju mobile nie wspierają usługi NFC Pass. Nie ma też możliwości wymiany karty SIM na SIM NFC nju mobile.<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Czyli mam rozumieć, że aby móc korzystać z płatności nfc w |Nju, muszę rozwiązać umowę z Nju, przenieść nr do Orange, tam wymienić kartę sim na Orange nfc, a następnie znów wrócić do Nju??<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Jeśli tak to kolejne pytanie. Czy jeśli mam usługę "nju dodatkowy" to czy jeśli zrezygnuje z umowy na numerze głównym, czy wtedy nr dodatkowy automatycznie staje sie numerem głównym? i będe mógł do niego podpiąć tamten z wymienioną kartą jako dodatkowy?<br ><font color="#185d68" >
</font><br ><span >Generalnie chodzi mi o to aby wymienić ta kratę na numerze głównym na nfc i nie stracić stażu w Nju

~pablitto

 

NFC NJU (2016-06-23 17:27)

Za bardzo kombinujesz.
Nju nie oferuje kart SIM NFC, wygląda, że możesz to "dostać" w spadku po Orange ale o ile wiem to NFC dawali kiedyś ale do ofert w abonamencie, a nie na kartę.
A z tego wynika, że musiałbyś mieć umowę z cyrografem w Orange.
Takie kombinacje dla karty SIM NFC to jak dla mnie gra nie warta świeczki.
Ale rób jak uważasz.

odpowiedź

NFC NJU | nju_klient (23.06.2016, 17:27)

Za bardzo kombinujesz.
Nju nie oferuje kart SIM NFC, wygląda, że możesz to "dostać" w spadku po Orange ale o ile wiem to NFC dawali kiedyś ale do ofert w abonamencie, a nie na kartę.
A z tego wynika, że musiałbyś mieć umowę z cyrografem w Orange.
Takie kombinacje dla karty SIM NFC to jak dla mnie gra nie warta świeczki.
Ale rób jak uważasz.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników