forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z połączeniami przychodzącymi.

Problem z połączeniami przychodzącymi.

 

Problem z połączeniami przychodzącymi. (2016-06-13 13:29)

Witam serdecznie. Mam pytanie czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem jak ja. A mianowicie po przeniesieniu się z Play do nju osoby które mają telefon w Play nie mogą się dodzwonić do mnie. Od razu włącza się poczta głosowa. Również taki problem mam z częścią numerów stacjonarnych?
Nie wiem co robić. Jeśli tak będzie dalej to będę musiała zrezygnować z Nju gdyż ludzie nie mogą się ze mną kontaktować. 

 

Problem z połączeniami przychodzącymi. (2016-06-14 18:33)

Tak, kiedyś miałem podobne przypadki ale nie chodziło o Nju.
Czasami tuż po przeniesieniu numeru zdarzają się dziwne przypadki niezależnie od sieci, więc wtedy warto złożyć reklamację u obecnego operatora z dokładnym opisem sytuacji np. z jakiego numeru ktoś dzwonił, data, godzina.

Jeśli to znajomi to dodatkowo możesz poprosić, aby oni złożyli reklamację ze swojej strony u swojego operatora (Play), że nie mogą się dodzwonić, choć Ty jesteś dostępna i masz np. wyłączoną pocztę głosową w Nju.

odpowiedź

Problem z połączeniami przychodzącymi. | magda87 (13.06.2016, 13:29)

Witam serdecznie. Mam pytanie czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem jak ja. A mianowicie po przeniesieniu się z Play do nju osoby które mają telefon w Play nie mogą się dodzwonić do mnie. Od razu włącza się poczta głosowa. Również taki problem mam z częścią numerów stacjonarnych?
Nie wiem co robić. Jeśli tak będzie dalej to będę musiała zrezygnować z Nju gdyż ludzie nie mogą się ze mną kontaktować. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 2 zalogowanych użytkowników