forumstrona www, moje kontomoje kontorejestracja karty prepaid

rejestracja karty prepaid

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-09 08:21)

Witam,

Mam pytanie dotycząc obowiązku rejestracji kart prepaid od przyszłego roku  - czy wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie, czy też należy przeprowadzić rejestracje karty w inny sposób ?

Dziękuję, z góry, za odpowiedź.

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-09 16:03)

Dowiesz się wszystkiego, jak przepisy wejdą w życie. Coś taki(a) w gorącej wodzie ........?

~zenobia

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-09 16:05)

.................. a jak chcesz koniecznie wiedzieć wcześniej, skontaktuj się z BOK, a nie pytasz się na forum użytkowników NJU.

~zenobia

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-20 17:21)

Jeśli zarejestrowałem swój numer we wrześniu 2015 r otwierając konto na stronie njumobile.pl i podałem swoje dane oraz numer pesel to muszę raz jeszcze zarejestrować kartę?

~dudi

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-24 14:08)

Tylko wybrane salony Orange. Przez internet możesz podać fałszywe dane i jak to sprawdzić. Myślenie nie boli.

~zouza

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-24 23:05)

@zouza
wcześniej rejestracja karty odbywała się przez internet. Czy w związku z nowymi wymaganiami zmienia się sposób rejestracji to tego nie wiem.

Zgodnie z Twoim założeniem to w przypadku analogicznym jak dudi to każdy klient powinien jeszcze raz odwiedzić salon w celu potwierdzenia prawidłowości wcześniej podanych danych i że on jest osobą za którą się podaje.

Tak czy inaczej Twój komentarz był trochę nieadekwatny do sytuacji.

 

rejestracja karty prepaid (2016-06-27 15:44)

to jest odpowiedź na post:

Witam,

Mam pytanie dotycząc obowiązku rejestracji kart prepaid od przyszłego roku  - czy wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie, czy też należy przeprowadzić rejestracje karty w inny sposób ?

Dziękuję, z góry, za odpowiedź.




Szczegóły dotyczące rejestracji kart SIM pre paid znajdują się TUTAJ.

 

rejestracja karty prepaid (2016-07-09 15:58)

to jest odpowiedź na post:

@zouza
wcześniej rejestracja karty odbywała się przez internet. Czy w związku z nowymi wymaganiami zmienia się sposób rejestracji to tego nie wiem.

Zgodnie z Twoim założeniem to w przypadku analogicznym jak dudi to każdy klient powinien jeszcze raz odwiedzić salon w celu potwierdzenia prawidłowości wcześniej podanych danych i że on jest osobą za którą się podaje.




Też rejestrowałem kartę przez dostępny swego czasu formularz na stronie, ale nie wiem, czy tamta rejestracja jest skuteczna (spełniająca wymagania nowej ustawy) i wizyta w salonie nie jest konieczna. Czy ktoś może to potwierdzić?

 

rejestracja karty prepaid (2016-07-09 16:05)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli zarejestrowałem swój numer we wrześniu 2015 r otwierając konto na stronie njumobile.pl i podałem swoje dane oraz numer pesel to muszę raz jeszcze zarejestrować kartę?




Niestety wygląda na to, że tak: <span >Czy jak wcześniej rejestrowałem numer to muszę to robić ponownie, dostanę bonus?Jeśli wcześniej rejestrowałeś swój numer będziesz musiał potwierdzić rejestrację udając się do salonu Orange z dowodem tożsamości i kartą SIM. Za potwierdzenie rejestracji swojego numeru otrzymasz taki sam bonus jak osoby, które rejestrują numer po raz pierwszy. Ustawa antyterrorystyczna wymaga aby dane osobowe klienta były potwierdzone poprzez weryfikację dokumentu tożsamości, wcześniej w procesie rejestracji nie było takiego wymagania.

 

rejestracja karty prepaid (2016-07-10 11:52)

W jaki sposób można sprawdzić czy moja karta prepaid jest już zarejestrowana?

odpowiedź

rejestracja karty prepaid | prepaid (09.06.2016, 08:21)

Witam,

Mam pytanie dotycząc obowiązku rejestracji kart prepaid od przyszłego roku  - czy wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie, czy też należy przeprowadzić rejestracje karty w inny sposób ?

Dziękuję, z góry, za odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników