forumnju z rachunkiemusługiUdostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2013-10-15 22:51)

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2013-10-21 13:30)

Hmm.. Ja w S3 bez problemu udostępniam internet z tel. na komputer. Myślę, że żadnej blokady nie ma.

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2013-11-24 16:46)

Nawet GG nie działa na androidzie. Co to za badziewie jest . Udostępnianie netu na galaxy advance też nie chodzi , komp się połączył i dalej gówno . Po przekroczeniu granicy pl w 10 min połknęło mi 10 zeta a nigdzie nie dzwoniłem , bandycko drogo jak za transmisje danych . Beznadziejnie , spieprzam z tego syfu. Nara

~fightłapa

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~piniol

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mikolajjjj

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2015-11-13 16:17)

No wlasnie kurcze nie wiem tez o co im chodzi w tym hotspocie bo wgl brak internetu mimo ze laczy sie

~talajedwe

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2015-11-22 19:29)

Czyli to nie przypadek, w smietniku w takim razie starter ląduje, a ja po inny pędze... Podejście słabe do klienta macie... A zadowolony tak byłem pomyśleć... 

~marcin

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2015-11-27 09:09)

to jest odpowiedź na post:

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!

~dawid

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2016-08-16 10:02)

to jest odpowiedź na post:

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!

~kodran

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2017-11-21 14:06)

to jest odpowiedź na post:

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!

~marek

odpowiedź

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 | gość1381870311409 (15.10.2013, 22:51)

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników