forumnju z rachunkiemusługiUdostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2017-11-22 16:35)

to jest odpowiedź na post:

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!

~marek

 

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 (2017-11-23 07:27)

Nie wiem, czy grasują tu jakieś boty i pod innymi nickami powielają posty. W każdym razie u mnie udostępnianie netu działa - i przez Wifi, i przez USB (telefon ma taką możliwość).
Nigdy nie miałem z tym problemów.

odpowiedź

Udostępnianie internetu (wifi hotspot) nie działa - Samsung Galaxy S2 | gość1381870311409 (15.10.2013, 22:51)

Serwus, 
czy ktoś wie, czy Nju blokuje tethering połączeń internetowych? Ew czy trzeba włączyć jakąś usługę, żeby zaczęło to działać ? 
Sam Wifi Hotspot działa, urządzenia łączą się z moim telefonem, ale połączenia z internetem brak.
APN skonfigurowany wg ustawień przysłanych przez operatora.
System fabryczny + root.


Po włożeniu innej karty (Plus, Aero, Orange(!) ) udostępnianie internetu działa!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies