forumnju z rachunkiemofertabrak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej?

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej?

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2016-05-07 15:23)

Czy to możliwe że mury bloku są tak grube że ciągle tracę zasięg? Przeprowadziłam się z sąsiedniego bloku i ciągle mam jedną kreskę zasięgu, bądź wcale!! Co robić pomocy!

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2017-01-10 17:15)

Mam dokładnie taki sam problem. Tylko że ja mieszkam na wsi i nie ma żadnej przeszkody która by zakłócała sygnał. Kilka miesięcy byłem w plusie i miałem pełny zasięg. Wczoraj przeszedłem do njumobile i nie mam zasięgu cudem jest jak złapie jedną kreskę. Wniosek wina sieci

~konrad1

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2023-03-27 20:41)

to jest odpowiedź na post:

Mam dokładnie taki sam problem. Tylko że ja mieszkam na wsi i nie ma żadnej przeszkody która by zakłócała sygnał. Kilka miesięcy byłem w plusie i miałem pełny zasięg. Wczoraj przeszedłem do njumobile i nie mam zasięgu cudem jest jak złapie jedną kreskę. Wniosek wina sieci

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1679942513535

odpowiedź

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? | natalis (07.05.2016, 15:23)

Czy to możliwe że mury bloku są tak grube że ciągle tracę zasięg? Przeprowadziłam się z sąsiedniego bloku i ciągle mam jedną kreskę zasięgu, bądź wcale!! Co robić pomocy!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników