forumnju z rachunkiemofertabrak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej?

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej?

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2016-05-07 15:23)

Czy to możliwe że mury bloku są tak grube że ciągle tracę zasięg? Przeprowadziłam się z sąsiedniego bloku i ciągle mam jedną kreskę zasięgu, bądź wcale!! Co robić pomocy!

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2017-01-10 17:15)

Mam dokładnie taki sam problem. Tylko że ja mieszkam na wsi i nie ma żadnej przeszkody która by zakłócała sygnał. Kilka miesięcy byłem w plusie i miałem pełny zasięg. Wczoraj przeszedłem do njumobile i nie mam zasięgu cudem jest jak złapie jedną kreskę. Wniosek wina sieci

~konrad1

 

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? (2023-03-27 20:41)

to jest odpowiedź na post:

Mam dokładnie taki sam problem. Tylko że ja mieszkam na wsi i nie ma żadnej przeszkody która by zakłócała sygnał. Kilka miesięcy byłem w plusie i miałem pełny zasięg. Wczoraj przeszedłem do njumobile i nie mam zasięgu cudem jest jak złapie jedną kreskę. Wniosek wina sieci

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1679942513535

odpowiedź

brak zasięgu bardzo słaby zasięg po przeprowadzce.. blok dalej? | ~konrad1 (10.01.2017, 17:15)

Mam dokładnie taki sam problem. Tylko że ja mieszkam na wsi i nie ma żadnej przeszkody która by zakłócała sygnał. Kilka miesięcy byłem w plusie i miałem pełny zasięg. Wczoraj przeszedłem do njumobile i nie mam zasięgu cudem jest jak złapie jedną kreskę. Wniosek wina sieci

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

183 gości i 1 zalogowanych użytkowników