forumnju na kartęusługiMiesio 19 działa czy nie działa?

Miesio 19 działa czy nie działa?

 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-04-13 10:28)

Proszę o pomoc w sprawie usługi miesio 19
Próbuję zgłaszać problem z usługą przez kontakt ale cały czas mnie zlewają i zamykają zgłoszenia.


Jak mam włączoną usługę miesio 19 to<span > pasek rozmowy miesio komórkowe od 19 zł nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych do końca cyklu usługi wypełnia się kwotą aż do 19zł tak?
<span >

<span >U mnie ten pasek stoi czyli jest 0 cały czas a wypełnia się pasek taki wyżej
<strong >rozmowy do stacjonarnych</strong><div class="box-info" >od 10 zł nielimitowane połączenia do wszystkich stacjonarnych<div class="box-info" >oraz<div class="box-info" >
<div class="box-info" ><strong >rozmowy do komórkowych, SMSy, MMSy i internet</strong><div class="box-info">od 29 zł nielimitowane połączenia na krajowe numery komórkowe, SMSy, MMSy i 10 GB internetu<div class="box-info">
<div class="box-info">Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi

 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-04-20 20:11)

Nie rozumiem Twojego pytania, chyba coś chciałeś wkleić i jest to nieczytelne.
Piszesz o 19zł, apotem cytat o 29zł.
Nie wiem co masz aktywne, bo tego nie widzę.
miesio 19 to masz podział:
- limit do 19zł za komórki
- limit do 10zł za stacjonarki
- limit do 19zł za internet

to tyle co kojarzę, dawno temu miałem miesio19, więc szczegółów nie pamiętam.
Poczytaj regulamin usługi dla pewności i zweryfikuj to z billingiem i naliczanymi opłatami.

 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-04-21 22:08)

Mam tak jakby włączone dwie usługi. Dział techniczny walczy dzielnie od paru miesięcy z problemem.
Aktualnie są na etapie przyznawania mi racji po rozmowie telefonicznej to i tak progres bo wcześniej było tylko wyparcie.

 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-04-21 22:15)

Jeśli to problem techniczny i ktoś podjął interwencję to może lepiej poczekaj.

Ja zanim napiszę reklamację to próbuję sam np. przez zlecenie dezaktywację rzekomo aktywnych usług. Jeśli system faktycznie potwierdzi ich wyłączenie to potem zlecam ponowną aktywację tej właściwej usługi. Jeśli to nie pomaga to piszę reklamację.
Czasem jako klient można samemu coś "naprawić" poprzez reaktywację danej usługi, coś na zasadzie restartu komputera ;)

[EDIT]
Wg regulaminu usługę Miesio za 29zł dezaktywuje się kodem USSD:
*127*55*00#
lub SMS-em o treści STOP na numer 612, płatny zgodnie z cennikiem, czyli 9 groszy.

Wyłączenie usługi może potrwać do 24h.

Jak dostaniesz potwierdzenie, że usługa Miesio za 29zł jest wyłączona to możesz spróbować wyłączyć Miesio19
Kodem USSD: *127*55*00#
lub SMS-em o treści STOP na numer 613 i płatny j.w.

Wyłączenie usługi może potrwać do 24h.

Jak otrzymasz potwierdzenie wyłączenia to następnie najlepiej na drugi dzień spróbuj zlecić ponowne włączenie Miesio19
kodem USSD: *127*56#
lub SMS-em o treści START na numer 613.

Może to coś pomoże.
Z tym, że wyzerujesz sobie limity jeśli już je nabiłeś, więc przez to możesz być stratny.

[edytowane przez nju_klient o 22:30 w dniu 2016-04-21]
 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-05-02 20:47)

Koniec końców nju rozwiązał problem.
Uznali, że usługa źle działała, zwrócili kasę.


Jak ktoś kiedyś przeczyta ten post to mogę doradzić by od razu dzwonić. Zgłaszanie przez formularz nie ma sensu. Pierwsza linia pomocy jest na tyle zlewająca, że nie pochylą się nad tematem. Na pierwszy symptom, że jest ok zamykają sprawę i zlewają klienta.
Jedynie przez telefon można przekazać szczegóły i nagle okazuje się, że "faktycznie nie działa"


Druga faza to zamykanie zgłoszenia po 30 dniach i z głowy, klient załatwiony.

 

Miesio 19 działa czy nie działa? (2016-05-04 11:27)

SMS  MMSy  Darmowy Pakent Esmesy 517543566 numer

odpowiedź

Miesio 19 działa czy nie działa? | milew (13.04.2016, 10:28)

Proszę o pomoc w sprawie usługi miesio 19
Próbuję zgłaszać problem z usługą przez kontakt ale cały czas mnie zlewają i zamykają zgłoszenia.


Jak mam włączoną usługę miesio 19 to<span > pasek rozmowy miesio komórkowe od 19 zł nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych do końca cyklu usługi wypełnia się kwotą aż do 19zł tak?
<span >

<span >U mnie ten pasek stoi czyli jest 0 cały czas a wypełnia się pasek taki wyżej
<strong >rozmowy do stacjonarnych</strong><div class="box-info" >od 10 zł nielimitowane połączenia do wszystkich stacjonarnych<div class="box-info" >oraz<div class="box-info" >
<div class="box-info" ><strong >rozmowy do komórkowych, SMSy, MMSy i internet</strong><div class="box-info">od 29 zł nielimitowane połączenia na krajowe numery komórkowe, SMSy, MMSy i 10 GB internetu<div class="box-info">
<div class="box-info">Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies