forumnju z rachunkiemusługiJaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-11 12:03)

Najpierw będzie mi pobierać z pakietu czy z abonamentu?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ania91

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-11 12:59)

"Niezależnie od tego, kiedy kupisz pakiet dodatkowych MB jest on zawsze wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami, które możesz wykorzystać w ramach oferty" info ze strony http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,pakiety-internetowe-dla-nju-z-rachunkiem

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-14 11:17)

Dołączając się do pytania, zastanawia mnie to czy jak wykupię pakiet np. 300mb za 5 zł to dopóki go nie wykorzystam nie będzie mi nic więcej naliczane ?
W sensie że nie jest obligatoryjne 19zł + dodatkowo wybrany pakiet ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~cwan

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-17 17:19)

to jest odpowiedź na post:

Dołączając się do pytania, zastanawia mnie to czy jak wykupię pakiet np. 300mb za 5 zł to dopóki go nie wykorzystam nie będzie mi nic więcej naliczane ?
W sensie że nie jest obligatoryjne 19zł + dodatkowo wybrany pakiet ?



Zgadza się, możesz aktywować pakiet 350MB za 5,00zł i z niego korzystać bez obawy o naliczanie opłaty 19,00zł. Jeśli będziesz korzystał tylko z tego pakietu( żadnych połączeń głosowych i smsów) i wydasz tylko te 5,00zł to pamiętaj, że zostanie naliczona Ci minimalna kwota faktury czyli 9,00zł. W jednym okresie rozliczeniowym można uruchomić maksymalnie 5 pakietów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-17 21:19)

a ile czasu jest ważny ten pakiet internetu? aż go wykorzystam? Czy do końca okresu rozliczeniowego za dany miesiąc?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 11:35)

to jest odpowiedź na post:



Zgadza się, możesz aktywować pakiet 350MB za 5,00zł i z niego korzystać bez obawy o naliczanie opłaty 19,00zł. Jeśli będziesz korzystał tylko z tego pakietu( żadnych połączeń głosowych i smsów) i wydasz tylko te 5,00zł to pamiętaj, że zostanie naliczona Ci minimalna kwota faktury czyli 9,00zł. W jednym okresie rozliczeniowym można uruchomić maksymalnie 5 pakietów.

No właśnie nie jest to do końca jasne jak to działa co konsoulant to inna odpowiedź: http://s17.postimg.org/82yx45l3z/nju.jpg http://s18.postimg.org/5m9oa8y21/nju2.jpg analogicznie dwie rózne odpowiedzi uzyskałem przez infolnię. Co jest prawdą?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1374140146211

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 13:56)

Przesyłam info z regulaminu pkt 3 "Aktywacja Usługi następuje na czas określony tj. do końca okresu rozliczeniowego, w którym zostało złożone zlecenie włączenia. Jest to usługa jednorazowa" i pkt 4 "Aby Abonent mógł korzystać z Pakietu w kolejnym cyklu rozliczeniowym, musi dokonać ponownej aktywacji Pakietu na jeden ze sposobów opisanych w pkt. 1." czyli pakiety są ważne do końca  okresu rozliczeniowego, w którym je uruchomiliśmy lub do ich wykorzystania


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 15:07)

to jest odpowiedź na post:

No właśnie nie jest to do końca jasne jak to działa co konsoulant to inna odpowiedź: http://s17.postimg.org/82yx45l3z/nju.jpg http://s18.postimg.org/5m9oa8y21/nju2.jpg analogicznie dwie rózne odpowiedzi uzyskałem przez infolnię. Co jest prawdą?



Rzeczywiście info podawane na czacie może być mylące mój opis (pakiet 350MB + brak sms i połączeń = 9,00zł) na pewno jest prawidłowy dla pełnego okresu rozliczeniowego (przetestowane), natomiast co do niepełnego okresu rozliczeniowego opłata powinna byc naliczana tylko za zużycie (czyli np. pakiet 350MB + brak sms i połączeń = 5,00zł), skoro minimalna opłata 9,00zł nie jest wtedy naliczana 

[edytowane przez pigula o 15:16 w dniu 2013-07-18]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-10-20 19:13)

W jakiś bliżej nieokreślony sposób zniknął mi pakiet 700 MB a zaczęło naliczać dane z abonamentu. Raczej nie wykorzystalam 700 MB od 16.10.13?
O co chodzi? Jeszcze 2 dni temu pakiet pokazywał się na stanie konta teraz go nie ma? Jakiś przekręt czy co?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

odpowiedź

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? | ~ania91 (11.07.2013, 12:03)

Najpierw będzie mi pobierać z pakietu czy z abonamentu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników