forumnju z rachunkiemusługiJaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-11 12:03)

Najpierw będzie mi pobierać z pakietu czy z abonamentu?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ania91

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-11 12:59)

"Niezależnie od tego, kiedy kupisz pakiet dodatkowych MB jest on zawsze wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami, które możesz wykorzystać w ramach oferty" info ze strony http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,pakiety-internetowe-dla-nju-z-rachunkiem

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-14 11:17)

Dołączając się do pytania, zastanawia mnie to czy jak wykupię pakiet np. 300mb za 5 zł to dopóki go nie wykorzystam nie będzie mi nic więcej naliczane ?
W sensie że nie jest obligatoryjne 19zł + dodatkowo wybrany pakiet ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~cwan

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-17 17:19)

to jest odpowiedź na post:

Dołączając się do pytania, zastanawia mnie to czy jak wykupię pakiet np. 300mb za 5 zł to dopóki go nie wykorzystam nie będzie mi nic więcej naliczane ?
W sensie że nie jest obligatoryjne 19zł + dodatkowo wybrany pakiet ?



Zgadza się, możesz aktywować pakiet 350MB za 5,00zł i z niego korzystać bez obawy o naliczanie opłaty 19,00zł. Jeśli będziesz korzystał tylko z tego pakietu( żadnych połączeń głosowych i smsów) i wydasz tylko te 5,00zł to pamiętaj, że zostanie naliczona Ci minimalna kwota faktury czyli 9,00zł. W jednym okresie rozliczeniowym można uruchomić maksymalnie 5 pakietów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-17 21:19)

a ile czasu jest ważny ten pakiet internetu? aż go wykorzystam? Czy do końca okresu rozliczeniowego za dany miesiąc?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 11:35)

to jest odpowiedź na post:



Zgadza się, możesz aktywować pakiet 350MB za 5,00zł i z niego korzystać bez obawy o naliczanie opłaty 19,00zł. Jeśli będziesz korzystał tylko z tego pakietu( żadnych połączeń głosowych i smsów) i wydasz tylko te 5,00zł to pamiętaj, że zostanie naliczona Ci minimalna kwota faktury czyli 9,00zł. W jednym okresie rozliczeniowym można uruchomić maksymalnie 5 pakietów.

No właśnie nie jest to do końca jasne jak to działa co konsoulant to inna odpowiedź: http://s17.postimg.org/82yx45l3z/nju.jpg http://s18.postimg.org/5m9oa8y21/nju2.jpg analogicznie dwie rózne odpowiedzi uzyskałem przez infolnię. Co jest prawdą?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1374140146211

 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 13:56)

Przesyłam info z regulaminu pkt 3 "Aktywacja Usługi następuje na czas określony tj. do końca okresu rozliczeniowego, w którym zostało złożone zlecenie włączenia. Jest to usługa jednorazowa" i pkt 4 "Aby Abonent mógł korzystać z Pakietu w kolejnym cyklu rozliczeniowym, musi dokonać ponownej aktywacji Pakietu na jeden ze sposobów opisanych w pkt. 1." czyli pakiety są ważne do końca  okresu rozliczeniowego, w którym je uruchomiliśmy lub do ich wykorzystania


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-07-18 15:07)

to jest odpowiedź na post:

No właśnie nie jest to do końca jasne jak to działa co konsoulant to inna odpowiedź: http://s17.postimg.org/82yx45l3z/nju.jpg http://s18.postimg.org/5m9oa8y21/nju2.jpg analogicznie dwie rózne odpowiedzi uzyskałem przez infolnię. Co jest prawdą?



Rzeczywiście info podawane na czacie może być mylące mój opis (pakiet 350MB + brak sms i połączeń = 9,00zł) na pewno jest prawidłowy dla pełnego okresu rozliczeniowego (przetestowane), natomiast co do niepełnego okresu rozliczeniowego opłata powinna byc naliczana tylko za zużycie (czyli np. pakiet 350MB + brak sms i połączeń = 5,00zł), skoro minimalna opłata 9,00zł nie jest wtedy naliczana 

[edytowane przez pigula o 15:16 w dniu 2013-07-18]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? (2013-10-20 19:13)

W jakiś bliżej nieokreślony sposób zniknął mi pakiet 700 MB a zaczęło naliczać dane z abonamentu. Raczej nie wykorzystalam 700 MB od 16.10.13?
O co chodzi? Jeszcze 2 dni temu pakiet pokazywał się na stanie konta teraz go nie ma? Jakiś przekręt czy co?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

odpowiedź

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? | gość1374088790094 (17.07.2013, 21:19)

a ile czasu jest ważny ten pakiet internetu? aż go wykorzystam? Czy do końca okresu rozliczeniowego za dany miesiąc?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

62 gości i 0 zalogowanych użytkowników