forumnju z rachunkiemusługiPrzekierowanie polączeń

Przekierowanie polączeń

 

Przekierowanie polączeń (2016-03-04 13:32)

W innych sieciach w obrębie numerów jednego abonenta jest gratis. Szanowne NJU może warto to zrobić tutaj :)

 

Przekierowanie polączeń (2016-03-04 17:40)

Nie jesteś pierwszy i jedyny, który zwrócił uwagę na płatne przekierowania.
Choć w innych sieciach to zwykle albo masz gratis, gdy korzystasz z kilku numerów w pakiecie a la Rodzina itp. albo ogólnie "no limit" obejmuje połączenia na numery krajowe jak i przekierowania na te numery.

Nju ma taką, a nie inną politykę i w teorii każdy zawierający umowę z Nju powinien być świadomy, że wszelkie przekierowania na komórki, czy stacjonarki są dodatkowo płatne i nie zaliczają się do "no limit".

Osobiście nie spodziewałbym się w najbliższym czasie zmiany w tym zakresie ale w przyszłości to kto wie, w teorii wszystko może się zdarzyć.

Póki co pozostaje Tobie wybrać jedną z tych innych sieci, jeśli jest to dla Ciebie kluczowa funkcjonalność albo zaakceptować brak tej opcji w Nju.

 

Przekierowanie polączeń (2018-01-03 12:51)

Oni tego nie zmieniają już od dawna i nic tu się nie zmienia więc ja trzy numery przeniosłem do Premium Mobile - ceny podobne a przekierowanie za darmo. Trochę gorsze warunki w Roamingu ale akurat na tych funkcjach mi nie zależało.

~wojciech

 

Przekierowanie polączeń (2018-01-03 18:29)

W większości sieci w ofertach "nolimit" za połączenie przekierowane płaci się za czas trwania połączenia przekierowanego. Tak samo jest w "matczynej" Orange

~userkor

odpowiedź

Przekierowanie polączeń | majki (04.03.2016, 13:32)

W innych sieciach w obrębie numerów jednego abonenta jest gratis. Szanowne NJU może warto to zrobić tutaj :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników