forumnju z rachunkiemofertaJak to najszybciej i najlepiej zrobić?

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić?

 

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić? (2016-01-25 19:52)

Witam, mam nju z rachunkiem. Numer zarejestrowany na moją siostrę ale ja używam i mąż mi płaci rachunek. Mąż ma w play i chciałby przejść do nju. Chcielibyśmy mieć ten tandem aby był jeden rachunek. Oczywiście nie chcemy zmieniać numerów. Chcemy aby oba numery były w nju z rachunkiem na męża. Jak to najszybciej i najlepiej zrobić?

 

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić? (2016-01-26 18:25)

Czy to będzie szybko aż tak to nie wiem ale ja przeniósł bym ten Twój numer do Playa / na kartę/ i jednocześnie zrobił też cesje z siostry na męża. A z jego numerem przeszedł bym już do NJU wybierając np. ofertę za 29 zł tak by później, wracając do NJU, Twój numer mógł być numerem dodatkowym za 9 zł.

[edytowane przez s-krobek o 08:32 w dniu 2016-01-31]
 

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić? (2016-01-29 01:26)

to jest odpowiedź na post:

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić? | s-krobek (26.01.2016, 18:25)
Czy to będzie szybko aż tak to nie wiem ale ja przeniósł bym ten Twój numer do Plusa / na kartę/ i jednocześnie zrobił też cesje z siostry na męża. A z jego numerem przeszedł bym już do NJU wybierając np. ofertę za 29 zł tak by później, wracając do NJU, Twój numer mógł być numerem dodatkowym za 9 zł.


Dlaczego do Plusa, skoro mąż justy ma numer w Play?

@justa
Ja sugeruję przenieść Twój numer z Nju z rachunkiem do PLAY na kartę w tzw. 1 dzień roboczy, bez zachowania okresu wypowiedzenia, następnie w salonie PLAY zlecacie cesję z siostry na męża, a następnie mąż przenosi numer z powrotem do Nju. Ten pierwszy numer będzie wówczas numerem głównym.
Mąż jak ma abonament to pewnie ma cyrograf, a w najlepszym wypadku umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu, więc jak Twój numer będzie już w Nju to wtedy składacie zamówienia na przeniesienie numeru męża i jako drugi będzie on jako dodatkowy.

P.S. Kolejność przenoszenia numerów może być odwrotna, dzięki temu zmienicie miejscami numer główny i dodatkowy, w zależności od Waszych preferencji i potrzeb.

odpowiedź

Jak to najszybciej i najlepiej zrobić? | justa (25.01.2016, 19:52)

Witam, mam nju z rachunkiem. Numer zarejestrowany na moją siostrę ale ja używam i mąż mi płaci rachunek. Mąż ma w play i chciałby przejść do nju. Chcielibyśmy mieć ten tandem aby był jeden rachunek. Oczywiście nie chcemy zmieniać numerów. Chcemy aby oba numery były w nju z rachunkiem na męża. Jak to najszybciej i najlepiej zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników