forumnju na kartęoferta29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp.

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp.

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-13 15:55)

Wykupilem ta oferte i co skonczyla sie karta DZIS BRAK SRODKOW  i niemoge nigdzie dzwonic ,a pytalem z 1000razy . tak ,tak po wykorzystaniu 29 zl na rozmowy  i sms/mms i 2GB netu pozniej jest za darmo .Gdzie to darmo ?

http://www.njumobile.pl/oferta/10GBpromo

czy ja czegos nie rozumiem , worange jest prosto kupujesz karte za 25zł wykupujesz pakiet na m-c za ta kwote i gadasz do woli ,a tym zakichanym  nju jak zwykle kupa,zaluje ze przenioslem sie spowrotem  juz.

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-16 16:27)

Weź nju z rachunkiem i włącz odpowiednią usługę.
Jest to naprawdę w tych 29 zł.
Mam od dwóch lat i nie narzekam.


Obecnie mam 15GB (za staż ponad 24 m-ce) i płacę nie więcej niż 39 zł (mam włączoną usługę WSZYSTKO za 39).
Jeśli masz dziewczynę, mamę, albo kolegę to dokup drugi tzw. nju dodatkowy i za 9 zł macie wspólnie bezpłatne rozmowy, mmsy i smsy do wszystkich sieci i do tego internet (teraz chyba jest jeszcze 5GB - promocja) i jak dodasz to do kupy to wychodzi 39+9 = 48 podziel na dwie osoby masz po 24 zł na głowę.


pozdrawiam,
Piotr

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 11:40)

dzisiaj włączyłem usługę wszystko komórkowe w nju na karte i miałem mieć usługę włączoną ale nie pobrało mi żadnych środków z konta. Czy tak ma być że te środki są pobierane na bieżąco czy mam dalej czekać . Bo po zalogowaniu się w necie jest napisane że usługa jest włączona.

~misieknowy

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 17:43)

to jest odpowiedź na post:

dzisiaj włączyłem usługę wszystko komórkowe w nju na karte i miałem mieć usługę włączoną ale nie pobrało mi żadnych środków z konta. Czy tak ma być że te środki są pobierane na bieżąco czy mam dalej czekać . Bo po zalogowaniu się w necie jest napisane że usługa jest włączona.


środki są pobierane na bieżąco, jak łącznie na komórki, SMSy, MMSy i internet wydasz 29 zł dostaniesz SMS z info, że połączenia i wiadomości masz nielimitowane i 10 GB neta

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 17:46)

to jest odpowiedź na post:

Wykupilem ta oferte i co skonczyla sie karta DZIS BRAK SRODKOW  i niemoge nigdzie dzwonic ,a pytalem z 1000razy . tak ,tak po wykorzystaniu 29 zl na rozmowy  i sms/mms i 2GB netu pozniej jest za darmo .Gdzie to darmo ?

http://www.njumobile.pl/oferta/10GBpromo

czy ja czegos nie rozumiem , worange jest prosto kupujesz karte za 25zł wykupujesz pakiet na m-c za ta kwote i gadasz do woli ,a tym zakichanym  nju jak zwykle kupa,zaluje ze przenioslem sie spowrotem  juz.



a wydałeś 29 zł na komórki, SMSy, MMSy i internet?? może dzwoniłeś na stacjonarne lub wydałeś środki na inne rodzaje połączeń??

zaloguj się na stronie i sprawdź ile już wydałeś z 29 zł

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 19:34)

to jest odpowiedź na post:

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. | ~cptcinek (31.01.2016, 17:46)
a wydałeś 29 zł na komórki, SMSy, MMSy i internet?? może dzwoniłeś na stacjonarne lub wydałeś środki na inne rodzaje połączeń??

zaloguj się na stronie i sprawdź ile już wydałeś z 29 zł


Właśnie, może miał 25zł na koncie jak robił w Orange, potem zużył 25zł i teraz nie może korzystać z telefonu, bo zabrakło mu 4zł do limitu 29zł :P
Albo zużył pakiet danych 2GB (w promocji 10GB) i za dalszy transfer płacił zgodnie z cennikiem, czyli 19zł/100MB przez co wyzerował sobie konto.
Wiele informacji widać w panelu i w historii połączeń ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a niestety ta umiejętność w obecnych czasach jest rzadko spotykana.

[edytowane przez nju_klient o 19:37 w dniu 2016-01-31]
 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 20:50)

to jest odpowiedź na post:


Albo zużył pakiet danych 2GB (w promocji 10GB) i za dalszy transfer płacił zgodnie z cennikiem, czyli 19zł/100MB przez co wyzerował sobie konto.
Wiele informacji widać w panelu i w historii połączeń ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a niestety ta umiejętność w obecnych czasach jest rzadko spotykana.



jeśli wykorzystałby pakiet internetowy i środki z konta mógłby dzwonić nadal na komórki i wysyłać SMSy

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-02-01 12:44)

@~cptcinek
masz rację, a ja pisałem tylko w kontekście braku środków i nie uwzględniłem braku wykonywania połączeń, o czym pisał autor wątku w pierwszym poście.

Analiza billingu i tego co widać w panelu na wstępie mówi, czy usługa działa i jest aktywna oraz ile z danego limitu zostało wykorzystane.
Ja dodatkowo w sytuacjach wątpliwości czytam regulamin i sprawdzam saldo  za pomocą odpowiedniego SMS lub kodu USSD.
W przypadku wykluczenia mojego błędu leci reklamacja i zwykle jest to skuteczne :)

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-04-19 16:00)

Po jakim czasie aktywuje sie wszystko komorkowe?
Na stronie mam info w trakcie zmian ?? ile tak bedzie?

~kenyiro

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-04-20 20:33)

to jest odpowiedź na post:

Po jakim czasie aktywuje sie wszystko komorkowe?
Na stronie mam info w trakcie zmian ?? ile tak bedzie?


Usługa wchodzi w życie od nowego okresu rozliczeniowego.

odpowiedź

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. | gość1452696935476 (13.01.2016, 15:55)

Wykupilem ta oferte i co skonczyla sie karta DZIS BRAK SRODKOW  i niemoge nigdzie dzwonic ,a pytalem z 1000razy . tak ,tak po wykorzystaniu 29 zl na rozmowy  i sms/mms i 2GB netu pozniej jest za darmo .Gdzie to darmo ?

http://www.njumobile.pl/oferta/10GBpromo

czy ja czegos nie rozumiem , worange jest prosto kupujesz karte za 25zł wykupujesz pakiet na m-c za ta kwote i gadasz do woli ,a tym zakichanym  nju jak zwykle kupa,zaluje ze przenioslem sie spowrotem  juz.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników