forumnju na kartęoferta29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp.

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp.

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-13 15:55)

Wykupilem ta oferte i co skonczyla sie karta DZIS BRAK SRODKOW  i niemoge nigdzie dzwonic ,a pytalem z 1000razy . tak ,tak po wykorzystaniu 29 zl na rozmowy  i sms/mms i 2GB netu pozniej jest za darmo .Gdzie to darmo ?

http://www.njumobile.pl/oferta/10GBpromo

czy ja czegos nie rozumiem , worange jest prosto kupujesz karte za 25zł wykupujesz pakiet na m-c za ta kwote i gadasz do woli ,a tym zakichanym  nju jak zwykle kupa,zaluje ze przenioslem sie spowrotem  juz.

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-16 16:27)

Weź nju z rachunkiem i włącz odpowiednią usługę.
Jest to naprawdę w tych 29 zł.
Mam od dwóch lat i nie narzekam.


Obecnie mam 15GB (za staż ponad 24 m-ce) i płacę nie więcej niż 39 zł (mam włączoną usługę WSZYSTKO za 39).
Jeśli masz dziewczynę, mamę, albo kolegę to dokup drugi tzw. nju dodatkowy i za 9 zł macie wspólnie bezpłatne rozmowy, mmsy i smsy do wszystkich sieci i do tego internet (teraz chyba jest jeszcze 5GB - promocja) i jak dodasz to do kupy to wychodzi 39+9 = 48 podziel na dwie osoby masz po 24 zł na głowę.


pozdrawiam,
Piotr

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 11:40)

dzisiaj włączyłem usługę wszystko komórkowe w nju na karte i miałem mieć usługę włączoną ale nie pobrało mi żadnych środków z konta. Czy tak ma być że te środki są pobierane na bieżąco czy mam dalej czekać . Bo po zalogowaniu się w necie jest napisane że usługa jest włączona.

~misieknowy

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 17:43)

to jest odpowiedź na post:

dzisiaj włączyłem usługę wszystko komórkowe w nju na karte i miałem mieć usługę włączoną ale nie pobrało mi żadnych środków z konta. Czy tak ma być że te środki są pobierane na bieżąco czy mam dalej czekać . Bo po zalogowaniu się w necie jest napisane że usługa jest włączona.


środki są pobierane na bieżąco, jak łącznie na komórki, SMSy, MMSy i internet wydasz 29 zł dostaniesz SMS z info, że połączenia i wiadomości masz nielimitowane i 10 GB neta

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 17:46)

to jest odpowiedź na post:

Wykupilem ta oferte i co skonczyla sie karta DZIS BRAK SRODKOW  i niemoge nigdzie dzwonic ,a pytalem z 1000razy . tak ,tak po wykorzystaniu 29 zl na rozmowy  i sms/mms i 2GB netu pozniej jest za darmo .Gdzie to darmo ?

http://www.njumobile.pl/oferta/10GBpromo

czy ja czegos nie rozumiem , worange jest prosto kupujesz karte za 25zł wykupujesz pakiet na m-c za ta kwote i gadasz do woli ,a tym zakichanym  nju jak zwykle kupa,zaluje ze przenioslem sie spowrotem  juz.



a wydałeś 29 zł na komórki, SMSy, MMSy i internet?? może dzwoniłeś na stacjonarne lub wydałeś środki na inne rodzaje połączeń??

zaloguj się na stronie i sprawdź ile już wydałeś z 29 zł

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 19:34)

to jest odpowiedź na post:

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. | ~cptcinek (31.01.2016, 17:46)
a wydałeś 29 zł na komórki, SMSy, MMSy i internet?? może dzwoniłeś na stacjonarne lub wydałeś środki na inne rodzaje połączeń??

zaloguj się na stronie i sprawdź ile już wydałeś z 29 zł


Właśnie, może miał 25zł na koncie jak robił w Orange, potem zużył 25zł i teraz nie może korzystać z telefonu, bo zabrakło mu 4zł do limitu 29zł :P
Albo zużył pakiet danych 2GB (w promocji 10GB) i za dalszy transfer płacił zgodnie z cennikiem, czyli 19zł/100MB przez co wyzerował sobie konto.
Wiele informacji widać w panelu i w historii połączeń ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a niestety ta umiejętność w obecnych czasach jest rzadko spotykana.

[edytowane przez nju_klient o 19:37 w dniu 2016-01-31]
 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-01-31 20:50)

to jest odpowiedź na post:


Albo zużył pakiet danych 2GB (w promocji 10GB) i za dalszy transfer płacił zgodnie z cennikiem, czyli 19zł/100MB przez co wyzerował sobie konto.
Wiele informacji widać w panelu i w historii połączeń ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a niestety ta umiejętność w obecnych czasach jest rzadko spotykana.



jeśli wykorzystałby pakiet internetowy i środki z konta mógłby dzwonić nadal na komórki i wysyłać SMSy

~cptcinek

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-02-01 12:44)

@~cptcinek
masz rację, a ja pisałem tylko w kontekście braku środków i nie uwzględniłem braku wykonywania połączeń, o czym pisał autor wątku w pierwszym poście.

Analiza billingu i tego co widać w panelu na wstępie mówi, czy usługa działa i jest aktywna oraz ile z danego limitu zostało wykorzystane.
Ja dodatkowo w sytuacjach wątpliwości czytam regulamin i sprawdzam saldo  za pomocą odpowiedniego SMS lub kodu USSD.
W przypadku wykluczenia mojego błędu leci reklamacja i zwykle jest to skuteczne :)

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-04-19 16:00)

Po jakim czasie aktywuje sie wszystko komorkowe?
Na stronie mam info w trakcie zmian ?? ile tak bedzie?

~kenyiro

 

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. (2016-04-20 20:33)

to jest odpowiedź na post:

Po jakim czasie aktywuje sie wszystko komorkowe?
Na stronie mam info w trakcie zmian ?? ile tak bedzie?


Usługa wchodzi w życie od nowego okresu rozliczeniowego.

odpowiedź

29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci itp. | nju_klient (01.02.2016, 12:44)

@~cptcinek
masz rację, a ja pisałem tylko w kontekście braku środków i nie uwzględniłem braku wykonywania połączeń, o czym pisał autor wątku w pierwszym poście.

Analiza billingu i tego co widać w panelu na wstępie mówi, czy usługa działa i jest aktywna oraz ile z danego limitu zostało wykorzystane.
Ja dodatkowo w sytuacjach wątpliwości czytam regulamin i sprawdzam saldo  za pomocą odpowiedniego SMS lub kodu USSD.
W przypadku wykluczenia mojego błędu leci reklamacja i zwykle jest to skuteczne :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies