forumnju z rachunkiemofertaKarta prezentowa do empik.com

Karta prezentowa do empik.com

 

Karta prezentowa do empik.com (2016-01-14 19:07)

Brałem udział w akcji poleć nju z rachunkiem spełniłem wymagania z regulaminu. W nagrodę miałem otrzymać kartę prezentową o wartości 50 zł do empiku.  Dostałem sms o treści:<span class="_5yl5">Nagroda w konkursie 'polec nju'. Oto unikalny kod Twojej Karty Prezentowej na 50zl do wykorzystania na empik.com: (Numer karty w postaci ciągu liczb i liter) Kod jest wazny do 15.03.2016. Szczegoly korzystania z karty na <a href="http://www.empik.com" target="_blank">www.empik.com. Pozdrawiamy, njumobile.pl
Wszystko pięknie do momentu próby realizacji kuponu na stronie www.empik.com po wpisaniu numeru karty wyskakuje komunikat "K
arta o podanym numerze nie istnieje" jak mogę odebrać swoją nagrodę ? Pozdrawiam

 

Karta prezentowa do empik.com (2016-01-19 17:54)

Miałem podobny przypadek z inną promocją.
Napisałem do działu technicznego przez zakładkę "kontakt" z prośbą o pomoc w rozwiązaniu sprawy. Tam otrzymałem informację kto jest organizatorem promocji.
Uderzyłem bezpośrednio do organizatora promocji i udało się wszystko ustawić na właściwe tory, czego i Tobie życzę :)

pozdrawiam,
Piotr

odpowiedź

Karta prezentowa do empik.com | gość1452794852792 (14.01.2016, 19:07)

Brałem udział w akcji poleć nju z rachunkiem spełniłem wymagania z regulaminu. W nagrodę miałem otrzymać kartę prezentową o wartości 50 zł do empiku.  Dostałem sms o treści:<span class="_5yl5">Nagroda w konkursie 'polec nju'. Oto unikalny kod Twojej Karty Prezentowej na 50zl do wykorzystania na empik.com: (Numer karty w postaci ciągu liczb i liter) Kod jest wazny do 15.03.2016. Szczegoly korzystania z karty na <a href="http://www.empik.com" target="_blank">www.empik.com. Pozdrawiamy, njumobile.pl
Wszystko pięknie do momentu próby realizacji kuponu na stronie www.empik.com po wpisaniu numeru karty wyskakuje komunikat "K
arta o podanym numerze nie istnieje" jak mogę odebrać swoją nagrodę ? Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

58 gości i 0 zalogowanych użytkowników