forumnju na kartęofertaPodwójny koszt smsa i rozmowy!

Podwójny koszt smsa i rozmowy!

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2015-12-31 12:20)

Hej!


Mam pewien problem. Przeglądając dzisiaj moją listę połączeń wykonanych przy pomocy nju na kartę zauważyłem, że opłata za każdy sms i każdą rozmowę jest liczona dwukrotnie! :O Zdarza mi się wysłać podwójnego smsa, ale wtedy pobiera pieniądze jak za cztery.


Wiadomość z 14:50 to zwykły, krótki sms - kosztuje 2 x 0,09, a powinien tylko 0,09. Ten z 18:41 był podwójny, czyli powinno być 2 x 0,09, a jest 4 x 0,09.


Zdarzyło się komuś z Was coś podobnego?

http://postimg.org/image/sl8g8wlgb/




 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-08-17 23:54)

Mam to samo. Wszystkie połączenia i SMSy podwójnie. Raz nazwa usługi to Konto Główne a raz '-'. 

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-09-16 10:14)

Hej ja mam tak samo, reklamuje już po raz trzeci i odbijając piłeczkę twierdząc, że jest wszysko ok.

~gość1474013666267

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-09-16 11:19)

Jeden SMS to 160 znaków ale jeśli użyjesz polskie znaki, czy inne znaki specjalne to jeden SMS wyjdzie ok. 70 znaków. Wtedy wiadomość z np. 80 znakami będzie liczona podwójnie, choć laikowi wydaje się, że powinna być liczona pojedynczo.

Ewentualnie upewnij się czy podwójnie ściąga kasę z konta, czy to tylko zdublowane informacje w billingu.
Jeśli od wczoraj nie używałaś telefonu i nie nabijałaś płątnych usług jak transmisja danych itp. to sprawdź stan konta w panelu www i w telefonie. Potem wyślij jednego SMSa testowego i poczekaj na jego rozliczenie.
Jak pojawi się w na billingu to sprawdź potem saldo w panelu www i w telefonie i porównaj, czy zejdzie 9, czy 18 groszy.

Wystarczy chcieć i można samemu dojść do tego, czy kasa znika podwójnie, czy to tylko błąd w wizualnej prezentacji, czy może to jednak błąd użytkownika i wszytko jest OK.

[edytowane przez nju_klient o 11:20 w dniu 2016-09-16]
 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-10-06 10:40)

Mam tak samo. Ale to tylko na liście połączeń jest podwójnie. Sprawdziłem z historią doładowań i wychodzi na to, że w rzeczywistości opłaty pobierane są tylko raz. 

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-10-20 15:34)

Widzę, że ten post jest prawie sprzed roku.
Niestety, jak dotąd tego nie naprawili.
Naliczanie jest prawidłowe, tylko wyświetlanie jest podwójne, a niekiedy nawet
potrójne. Suma też jest wyświetlana podwójnie. Mam usługę wszystko komórkowe dziennie za 1,20 i odejmuje się z konta poprawnie, lecz wyświetla zużycie 2,40.
Wykorzystanie internetu wyświetlane jest losowo, raz pojedynczo, a raz podwójnie.
Pozdrawiam.

~jurek

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2017-11-15 21:02)

Minął kolejny rok i widzę, że problem nadal jest. Co za żenada. Nie sposób się połapać czy faktycznie środki są właściwie liczone.

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2019-01-10 11:15)

Rok 2019 - bez zmian. W bilingu pozycje są rozmnożone x2.

~vtech

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2019-01-10 11:56)

Witam serdecznie :) To nie jest podwójne naliczenie opłat, a jedynie sposób prezentowania środków przez nju mobile. Ze względu na to, że połączenia są zliczane do limitu w usłudze czy to za 1.20 zł czy za 29 zł, są prezentowane podwójnie, co nie oznacza, że pobiera dwa razy za to samo. Raz połączenie jest prezentowane z wyszarzonym opisem Konto główne i wówczas opłata rzeczywiście schodzi z konta głównego, a drugi raz jest prezentowane, bo jest zliczane do limitu w usłudze obniżającej koszty połączeń, stąd nju tego nie naprawi, bo tartfikacja jest prawidłowa i pobiera tylko raz. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 12:01 w dniu 2019-01-10]

odpowiedź

Podwójny koszt smsa i rozmowy! | znienacka (17.08.2016, 23:54)

Mam to samo. Wszystkie połączenia i SMSy podwójnie. Raz nazwa usługi to Konto Główne a raz '-'. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników