forumnju z rachunkiemofertaTandem i rachunki po 60zł!

Tandem i rachunki po 60zł!

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 20:38)

<span >Natomiast jeżeli nie będziecie w ogóle używać telefonów przez cały okres rozliczeniowy, to wtedy zapłacicie 9+9  tj.razem 18zł.
<span >I jeszcze jedno. Usługa za 39zł. nie łączy się z usługą "więcej internetu".

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 23:58)

maja problem z naliczaniem oplat w moim przypadku juz od kilku miesiecy i za kazdym razem musze skladac reklamacje.

jest to kpina i smiech na sali bo ile razy moga powielac ten sam blad.
widocznie jest to problem nie do przeskoczenia dla orange.

wiecznie maja problemy z systemami a dzis to kolejny dzien gdzie nic nie dzialalo
14 wiadomosci o problemach haha
co dziennie przychodza informacje o utrudnieniach, problemach itp

moja cierpliwosc sie konczy do tego szajsu

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-24 09:21)

Może nie zauważyłeś, że jesteś w innej sieci, haha.

~jarema

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-01 23:53)

Ja aktywowałem nową usługę NJU 29 zł przeniosłem nr 2-gi do tej sieci podpisałem umowę na 9 zł za staż dostałem 5 gb internetu dostałem sms że mam za darmo rozmowy itd a mimo to dostaję rachunki po 67-70 zł 
gdzie max powinienem płacić 38 zł 
29 + 9 zł = 38 zł 
19 x 2 = 38 zł więc moja siec robi mnie w balona pewnie będę musiał iść do rzecznika praw konsumenta bo to co mi mówią jak reklamację składam nijak ma się do rzeczywistości 
1 zapłać  następny miesiąc masz za darmo to zapłaciłem a w gratisie dostałem rachunek na 50 zł 
po prostu masakra za gołą kartę sim 
no cóż trudno się mówi będę zmuszony przenieść się do innej sieci jak miałem 1 nr to było oki ale mam 2 i rachunki masakryczne 
co ciekawe mam 5GB internetu niby za freeee a na faktorze jest płatny 
teraz pytanie do użytkowników sprawdzając samą pocztę na telefonie nokia E52 (nie smartfon )
jest realne zużyć w miesiąc ponad 2,5 GB ????
bo z tego co sprawdzałem na kartach za 5 zł i 300 mb nie byłem wstanie tego zużyć więc jakim cudem mogę to zużyć tutaj ???

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-02 10:03)

Piszesz, że masz tandem. Czyli oprócz E52 jest jeszcze jeden telefon z numerem dodatkowym.
Czy tam nie leży przyczyna dużych rachunków? Przecież wystarczy ustawić odpowiednie usługi a niektóre zablokować. 5GB masz razem z rozmowami(komórkowe) z SMS i z MMS za 29zł. Jak to wykorzystasz potem reszta za darmo. Poniał?

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 09:27)

ciekawe dlaczego nju wywaliło mojego posta trzeba was na forum poza tym opisać ???

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 15:34)

bo jesteś  ......... trollem. , albo twój mózg jest mało pojętny na słowo pisane.

~jarema

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 20:28)

@jarema

Choć cichy zachowuje się jak troll to Twój post zalatuje trochę takim zbyt obraźliwym tonem, także sugeruję jednak przystopować emocje.

@cichy

ja widzę Twój post  Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-01 23:53)
o treści:
"Ja aktywowałem nową usługę NJU 29 zł przeniosłem nr 2-gi do tej sieci podpisałem umowę na 9 zł za staż dostałem 5 gb internetu dostałem sms że mam za darmo rozmowy itd a mimo to dostaję rachunki po 67-70 zł..."
także nie został on usunięty, chyba, że piszesz jeszcze o jakimś innym, dodatkowym poście.

O ile wiem to nie ma tutaj moderatora i nikt nie kasuje postów, więc byłbym zdziwiony jeśli byłoby inaczej.

odpowiedź

Tandem i rachunki po 60zł! | cichy (09.12.2015, 09:27)

ciekawe dlaczego nju wywaliło mojego posta trzeba was na forum poza tym opisać ???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies