forumnju na kartęusługinju do wszystkich - nie mozna aktywowac uslugi, doladowanie konta - poszlo

nju do wszystkich - nie mozna aktywowac uslugi, doladowanie konta - poszlo

 

nju do wszystkich - nie mozna aktywowac uslugi, doladowanie konta - poszlo (2015-11-15 15:05)

Przed chwila udalo mi sie dodowac konto (tzn jakies 4 godziny temu) doladowaniem kupionym na stacji - polecam ten sposob. :/
Ale nie moge aktywowac uslugi 'nju do wszystkich':
- na stronie internetowej dostaje opis "Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później."
- przez kod *127*52# dostaje odpowiedz ze usluga jest dostepna po doladowaniu za min 5 pln - warunek spelniony jednak system nie daje rady rozpoznac doladowania i klops
- przez USSD wystawilem zlecenie, otrzymalem potwierdzenie ze dostane odp SMSem i czekam... bida...
- zaraz normalnie wysle SMSa, ostatnie szansa a ja nie cierpie SMSow, brrrr ;)


Prosze o jakis komentarz ze strony NJU - dajcie jakas przestrzen czasowa kiedy system stanie na nogi. :)

odpowiedź

nju do wszystkich - nie mozna aktywowac uslugi, doladowanie konta - poszlo | ludab (15.11.2015, 15:05)

Przed chwila udalo mi sie dodowac konto (tzn jakies 4 godziny temu) doladowaniem kupionym na stacji - polecam ten sposob. :/
Ale nie moge aktywowac uslugi 'nju do wszystkich':
- na stronie internetowej dostaje opis "Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później."
- przez kod *127*52# dostaje odpowiedz ze usluga jest dostepna po doladowaniu za min 5 pln - warunek spelniony jednak system nie daje rady rozpoznac doladowania i klops
- przez USSD wystawilem zlecenie, otrzymalem potwierdzenie ze dostane odp SMSem i czekam... bida...
- zaraz normalnie wysle SMSa, ostatnie szansa a ja nie cierpie SMSow, brrrr ;)


Prosze o jakis komentarz ze strony NJU - dajcie jakas przestrzen czasowa kiedy system stanie na nogi. :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników