forumnju z rachunkiemusługiJaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-10 22:38)

Mój telefon nagle przestał wykrywać kartę SIM. Komunikuje 'Brak karty SIM'. Restarty nie pomagają, wyjmowanie i wkładanie karty również. Złożyłem zlecenie wymiany karty. Pytanie po jakim czasie otrzymam nową?

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-11 19:32)

Myślę, że maksymalnie do tygodnia. Ja na swoją czekałem dokładnie 4 dni.. z tym, że po drodze był jeszcze weekend ;) Pozdrawiam. 

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-11 21:40)

co ciekawe zamówiłam moją 9 września ok. godz. 15, a dostarczono mi ja dziś o 19.30 :) Super obsługa :)

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-13 13:56)

Kumplowi zamawiałem kartę telefonicznie we wtorek wieczorem to w piątek przyjechał kurier.
Tak jak pisał wyżej sznymers przyjął bym założenie, że realnie czas oczekiwania na nową kartę wynosi do tygodnia, czyli kilka dni roboczych.

@majkaa
miałaś chyba fuksa. Skoro w środę ok. 15 zamówiłaś to w czwartek musieli wysłać i w piątek ją dostałaś. Prawdziwy ekspress

Z kolei zgoła odmienne doświadczenia mam przy zamawianiu karty przez zgłoszenie w serwisie www. 3 krotnie ponawiałem zgłoszenie zanim karta została wysłana, bo nikt nie raczył się skontaktować, że czegoś im brakuje, ani potwierdzić, że zgłoszenie przyjęto do realizacji i sprawa jest w toku.
Dlatego jeśli zależy komuś na czasie to sugeruję tylko kontakt telefoniczny.

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-14 12:13)

Karta SIM zamówiona w piątek późnym wieczorem dotarła dziś około godz 10:00. Czyli błyskawicznie :)
Jednak nie chwalę dnia przed zachodem słońca - oczekuję na aktywację.

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-14 12:24)

Karta aktywna. Wzorowa obsługa klienta.
Keep up the good work folks :)

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-16 13:05)

Co to znaczy "nie udalo sie dokonczyc procesu" przy przechodzeniu " z plusa do nju?

~gość1442401535821

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-16 14:20)

Niestety u mnie nie jest już tak kolorowo. Po 6 dniach od chwili zgłoszenia przysłania karty SIM, nadal nie dorstarczyli mi przesyłki. Czy Wy również tyle czekaliście na realizacje ZGŁOSZENIA???

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-23 14:46)

Zamówiona we wtorek  rano, w środę o 9:30 kurier był już z przesyłka.  Tylko ta aktywacja tylko przez tel? I to dodatkowo płatne 5zl/połączenie.

 

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? (2015-09-24 12:33)

Trzeba dzwonić ze służbowego :)

~alphaturu

odpowiedź

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM? | gość1441917507864 (10.09.2015, 22:38)

Mój telefon nagle przestał wykrywać kartę SIM. Komunikuje 'Brak karty SIM'. Restarty nie pomagają, wyjmowanie i wkładanie karty również. Złożyłem zlecenie wymiany karty. Pytanie po jakim czasie otrzymam nową?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników