profil na forum

nick
gość1441917507864
nowicjusz

moje ostatnie

Opłata za wymianę karty, czy brak opłaty czyli krótka historia o tym, jak zostałem orżnięty z 25zł

(2015-10-04 20:52 w wątku Opłata za wymianę karty, czy brak opłaty czyli krótka historia o tym, jak zostałem orżnięty z 25zł)

to jest odpowiedź na post:

Konsultant wprowadził Cię w błąd.
Karte wydaje się bezpłatnie jak stara nie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości. Czyli wystarczy powiedzieć że zrywa połączenia, internet nie działa jak powinien ( próbowane na kilku tel) wtedy takową kartę wydają. Opłata 25 zł jest po to by nie nadużywać bezpłatnej wymiany



Niekoniecznie wprowadził mnie w błąd. Cytując informację na stronie NJU:

Wymiana karty jest <strong>płatna 25zł brutto</strong>, gdy wynika ona z okoliczności nie leżących po stronie operatora np. zagubienie, kradzież, uszkodzenie mechaniczne lub zmiana karty na obsługującą szybką transmisję danych LTE.

Wymiana karty SIM z przyczyn leżących po stronie operatora np. karta sim przestała działać - jest bezpłatna.

W moim przypadku stara karta SIM po prostu przestała działać zatem zgodnie z powyższą informacją naliczenie opłaty nie było zasadne. Ponadto zgłoszona przeze mnie reklamacja została rozpatrzona pozytywnie - otrzymałem korektę FV pomniejszającą kwotę do zapłaty o wartość 25zł więc moje rozumowanie było słuszne i konsultant nie wprowadził mnie w błąd. Pomylił się najpewniej ktoś inny. Ważne, że sprawa została załatwiona jak należy, niemniej jednak 'sprawa' nie powinna była w ogóle zaistnieć.

PS: Nie rozumiem co znaczy 'nadużywać bezpłatnej wymiany'. Po co ktoś miałby wymieniać działającą prawidłowo kartę SIM? Dla zabawy?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?

(2015-09-14 12:24 w wątku Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?)

Karta aktywna. Wzorowa obsługa klienta.
Keep up the good work folks :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?

(2015-09-14 12:13 w wątku Jaki czas oczekiwania na nową kartę SIM?)

Karta SIM zamówiona w piątek późnym wieczorem dotarła dziś około godz 10:00. Czyli błyskawicznie :)
Jednak nie chwalę dnia przed zachodem słońca - oczekuję na aktywację.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób