forumnju na kartęusługiWymiana starej kilkunastoletniej karty sim

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim

 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2015-09-08 23:51)

Byłem klientem sieci Centertel która zmieniła się w Orange a potem przeszedłem na ofertę NJU.
Nigdy moja karta nie była wymieniona. Mam dużą żółtą kartę SIM z napisem Idea Centertel od kilkunastu lat.
Karta ledwo łączy a użycie jej w obecnych telefonach jest niemożliwe.
Co mogę zrobić aby otrzymać nową kartę sim bezpłatnie?


 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2015-09-09 14:16)

Może zadzwoń do BOA i porozmawiaj. Chociaż pewnie dopóki karta działa nie mają podstaw aby Ci ją bezpłatnie wymienić.  <a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim">http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim

 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2015-09-09 19:24)

No właśnie..... MOŻE.  Mam dzwonić i liczyć że trafię na CZŁOWIEKA który MOŻE łaskawie wymieni mi starą kartę.
Polsce chyba nigdy nie skończy się takie złe traktowanie klienta.
W krajach rozwiniętych zupełnie inaczej to wygląda. Jak można żądać zapłaty za kartę sim od klienta, który jest lojalny od kilkunastu lat (NJU to przecież Orange).

 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2015-09-09 21:13)

Przygotuj PUK od swojej karty Centertel (a raczej IDEA) i zadzwoń do BOK.
Jeśli karta ledwo łączy to pewnie masz często komunikat "Brak karty SIM", poinformuj, że masz taki komunikat i starą kartę, która miała prawo ulec uszkodzeniu i prosisz o bezpłatną wymianę na nową.

Kumplowi karta totalnie padła (8 letnia Orange) ale zadzwoniłem w jego imieniu, pogadałem i konsultant dał stosowną notkę i kartę wymienili gratis.

[edytowane przez nju_klient o 21:14 w dniu 2015-09-09]
 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2015-09-10 15:16)

Tylko nie mów, że karta ma jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, bo Ci wtedy każąpłacić. Powiedz po prostu, że przestała działać.

 

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim (2018-11-29 22:50)

Powinni zrobic konkurs do wygrania np samochod dla tych co maja stare karty, lub dac jakies nagrody, ze ktos jest stalym klientem i go docenic 

~tom

odpowiedź

Wymiana starej kilkunastoletniej karty sim | gość1441749093665 (08.09.2015, 23:51)

Byłem klientem sieci Centertel która zmieniła się w Orange a potem przeszedłem na ofertę NJU.
Nigdy moja karta nie była wymieniona. Mam dużą żółtą kartę SIM z napisem Idea Centertel od kilkunastu lat.
Karta ledwo łączy a użycie jej w obecnych telefonach jest niemożliwe.
Co mogę zrobić aby otrzymać nową kartę sim bezpłatnie?


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników