forumnju z rachunkiemofertaBłędny nr rachunku

Błędny nr rachunku

 

Błędny nr rachunku (2015-09-07 19:06)

Zły numer wpłaty za abonament  na rachunku skutkuje monitem, że nie dokonano wpłaty. Jak można anulować tamten przelew i wpłacić na właściwy nr rachunku podany na fakturze

 

Błędny nr rachunku (2015-09-07 19:15)

Zależy co zostało pomylone, bo jeśli przelew poszedł na konto zupełnie innego podmiotu to masz problem.

W tym wypadku sugeruję zapłacić ponownie należność tym razem na prawidłowe konto, aby nie było żadnego zadłużenia i docelowo blokady telefonu.

Jeśli wpłata poszła na konto należące do Nju to piszesz reklamację z prośbą o zwrot na swoje konto bankowe lub prosisz o przeksięgowanie na Twoje konto w Nju i rozliczenie tej wpłaty na poczet przyszłych faktur.

 

Błędny nr rachunku (2019-11-26 16:05)

Witam zapłaciłam przelałam pieniądze na dobry rachunek ale bez tytułu wpłaty czy będzie to uznane czy muszę coś z tym zrobic?

~gosc335326

 

Błędny nr rachunku (2019-11-26 16:23)

Prawdopodobnie każdy nr telefonu ma swój nr rachunku i nie będzie potrzeby nic zmieniać

~gość1574777244008

 

Błędny nr rachunku (2019-11-26 16:36)

Czekaj na SMSa z podziękowaniami za wpłatę . Otrzymasz go w przeciągu ~~ 2 dni

~gość1574777244008

 

Błędny nr rachunku (2019-11-26 16:44)

Cześć :) Nic nie musisz robić, każdy klient ma indywidualny numer rachunku bankowego, chyba że masz plan ratalny lub prolongatę i fakturę bieżącą, wtedy może dojść do błędnej alokacji wpłat, jeżeli nie odpiszesz dokładnie na poczet czego dokonujesz wpłaty. Pozdrawiam :) 

 

Błędny nr rachunku (2020-01-22 15:03)

to jest odpowiedź na post:

Zależy co zostało pomylone, bo jeśli przelew poszedł na konto zupełnie innego podmiotu to masz problem.

W tym wypadku sugeruję zapłacić ponownie należność tym razem na prawidłowe konto, aby nie było żadnego zadłużenia i docelowo blokady telefonu.

Jeśli wpłata poszła na konto należące do Nju to piszesz reklamację z prośbą o zwrot na swoje konto bankowe lub prosisz o przeksięgowanie na Twoje konto w Nju i rozliczenie tej wpłaty na poczet przyszłych faktur.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1579701784131

 

Błędny nr rachunku (2020-02-04 09:56)

to jest odpowiedź na post:

Zależy co zostało pomylone, bo jeśli przelew poszedł na konto zupełnie innego podmiotu to masz problem.

W tym wypadku sugeruję zapłacić ponownie należność tym razem na prawidłowe konto, aby nie było żadnego zadłużenia i docelowo blokady telefonu.

Jeśli wpłata poszła na konto należące do Nju to piszesz reklamację z prośbą o zwrot na swoje konto bankowe lub prosisz o przeksięgowanie na Twoje konto w Nju i rozliczenie tej wpłaty na poczet przyszłych faktur.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1580806619497

 

Błędny nr rachunku (2020-02-24 21:35)

Witam zapłaciłem rachunek 20 lutego i dziś na fakturze jest status niezapłacone ile można czekać by status zmienił się na zapłacone 

 

Błędny nr rachunku (2020-02-24 22:46)

Hej :) Status zmienia się po zaksięgowaniu wpłaty. Może na koncie jest niedopłata i stąd brak zmiany statusu. Wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Błędny nr rachunku | ~gosc335326 (26.11.2019, 16:05)

Witam zapłaciłam przelałam pieniądze na dobry rachunek ale bez tytułu wpłaty czy będzie to uznane czy muszę coś z tym zrobic?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników