obsługa

znajdź rozwiązanie Twojej sprawy

nju internet dodatkowy

 • Zasada działania Jak zamówić Jak sprawdzić stan informacje dodatkowe Regulamin
 • Zasada działania

  Jeżeli dokupisz do swojego numeru w nju na abonament jeden nju internet dodatkowy za 19 zł to powiększysz w ten sposób comiesięczny limit transferu danych o 20 GB (w tym 2,23 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 (UE).

  Z nju internet dodatkowego możesz też dzwonić i wysyłać SMSy/MMSy, wtedy za usługi te zapłacisz zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na abonament.


  Przykład 1

  Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29 zł". Jeżeli zamówię nju internet dodatkowy, to jak to będzie rozliczane i ile zapłacę?

  Dziś w ramach usługi bez limitu 29 zł płacisz za połączenia (krajowe i w roamingu w Strefie 1 - UE) na numery komórkowe i stacjonarne, SMS/MMS i 10 GB internetu (w tym 3,39 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 (UE) ) nie więcej niż 29 zł miesięcznie.

  Po dokupieniu nju internet dodatkowy zapłacisz 48 zł zł za dwa numery:

  29 zł (bez limitu 29 zł) + 19 zł (nju internet dodatkowy) = 48 zł

  Internet na obu numerach do wykorzystania to 30 GB:

  10GB (bez limitu 29 zł) + 20GB (nju internet dodatkowy) = 30 GB


  Numer internetowy dodatkowy może korzystać z 30 GB od razu, natomiast numer główny do osiągnięcia 29 zł płaci zgodnie z cennikiem, a dopiero po osiągnięciu tej kwoty może korzystać z dodatkowych GB wnoszonych przez nju internet dodatkowy.

  Przykład 2

  Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 39 zł". Jeżeli zamówię nju internet dodatkowy, to jak to będzie rozliczane i ile zapłacę?

  Dziś w ramach usługi bez limitu 39 zł płacisz za połączenia (krajowe i w roamingu w Strefie 1 - UE) na numery komórkowe i stacjonarne, SMS/MMS i 20 GB internetu (w tym 4,56 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 (UE) ) nie więcej niż 39 zł miesięcznie.

  Po dokupieniu nju dodatkowego zapłacisz 58 zł zł za dwa numery. Wspólnie możecie korzystać z wszystkich GB, czyli macie razem do wykorzystania 20 GB + 20 GB = 40 GB. Dodatkowo, numer główny korzysta z nielimitowanych rozmów z komórkowymi i stacjonarnymi oraz nielimitowanych SMSów/MMSów w kraju i w roamingu w UE.

  Numer internetowy dodatkowy może korzystać z 40 GB od razu, natomiast numer główny do osiągnięcia 39 zł płaci zgodnie z cennikiem, a dopiero po osiągnięciu tej kwoty może korzystać z dodatkowych GB wnoszonych przez nju internet dodatkowy.


  Przykład 3

  Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29 zł" i bezpłatną usługą stażową "im dłużej, tym lepiej". Mój staż w nju na abonament jest większy niż 6 miesięcy. Jeżeli zamówię nju internet dodatkowy, to jak to będzie rozliczane i ile zapłacę?

  Dziś w ramach usługi bez limitu 29 zł płacisz za połączenia (krajowe i w roamingu w Strefie 1 - UE) na numery komórkowe i stacjonarne, SMS/MMS i 20 GB internetu (podwojona ilość GB dzięki aktywnej usłudze "im dłużej tym lepiej", w tym 3,39 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 (UE) ) nie więcej niż 29 zł miesięcznie.

  Po dokupieniu nju dodatkowego zapłacisz 48 zł zł za dwa numery. Wspólnie możecie korzystać z wszystkich GB, czyli macie razem do wykorzystania (10 GB + 20 GB)*2 = 60 GB. Dodatkowo, numer główny korzysta z nielimitowanych rozmów z komórkowymi i nielimitowanych SMSów/MMSów w kraju i w roamingu w UE.

  Numer internetowy dodatkowy może korzystać z 60 GB od razu, natomiast numer główny do osiągnięcia 29 zł płaci zgodnie z cennikiem, a dopiero po osiągnięciu tej kwoty może korzystać z dodatkowych GB wnoszonych przez nju internet dodatkowy.


  Przykład 4

  Mam nju na abonament i nie korzystam z żadnych usług dodatkowych obniżających koszty. Zamówiłem nju internet dodatkowy. Jeżeli będę korzystał tylko z nju internet dodatkowego to zapłacę tylko 19 zł?

  Tak, zapłacisz tylko 19 zł. Będziesz też miał 23 GB internetu do wykorzystania (dodatkowe 3 GB wynikają z oferty podstawowej nju na abonament):

  3GB (nju na abonament) + 20GB (nju internet dodatkowy) = 23 GB


  Przykład 5

  Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29zł" i nju dodatkowy. Czy mogę dokupić nju internet dodatkowy? Jak to będzie rozliczane i ile zapłacę?

  Do Twojego numeru głównego może być jednocześnie dołączony jeden nju dodatkowy i jeden numer internetowy dodatkowy. Wówczas z wszystkich GB możecie korzystać wspólnie.

  nju na abonament + nju dodatkowy + nju internet dodatkowy

  Po dokupieniu nju internet dodatkowy zapłacisz 57 zł zł za te 3 numery:

  29 zł (nju na abonament + bez limitu 29 zł) + 9 zł (nju dodatkowy) + 19 zł (nju internet dodatkowy) = 57 zł

  Internet na trzech numerach do wykorzystania to 30 GB:

  10GB (nju na abonament + bez limitu 29 zł) + 20GB (nju internet dodatkowy) = 60 GB

 • Jak zamówić

  Jeżeli posiadasz już numer w nju na abonament:

  1. wejdź na stronę sklepu nju mobile
  2. przejdź do zakładki "nju internet dodatkowy" i wpisz swój numer w planie nju podstawowy do którego chcesz dokupić nju internet dodatkowy
  3. wybierz, czy nju internet dodatkowy ma być nowym numerem, numerem który chcesz przenieść z nju na kartę, numerem od Orange lub od innego operatora.

  Ważna informacja:
  Jeżeli przenosisz numer od innego operatora zadbaj o to, aby dane u obecnego operatora (numer, który chcesz przenieść) były zgodne z danymi właściciela numeru w nju na abonament.

 • Jak sprawdzić stan

  Stan limitu wydatków na transfer danych możesz sprawdzić:

  • przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce stan konta (bezpłatnie) lub
  • wysyłając SMS o treści ILE pod numer 80250 (bezpłatnie)
 • Informacje dodatkowe

  • numer na którym jest aktywny plan nju internetowy dodatkowy może korzystać z pakietu internetu dostępnego w tym planie od razu, natomiast numer główny do osiągnięcia kwoty:
   - 19 zł (numer główny z włączoną usługą bez limitu 19 zł)
   - 29 zł (numer główny z włączoną usługą bez limitu 29 zł)
   - 39 zł (numer główny z włączoną usługą bez limitu 39 zł)
   płaci zgodnie z cennikiem, a dopiero po osiągnięciu tej kwoty może korzystać z dodatkowych GB wnoszonych przez nju internet dodatkowy
  • po wykorzystaniu GB dostępnych w ramach usługi, dalszy transfer danych jest bezpłatny, a jego prędkość ograniczona jest do 1Mb/s na numerze nju internet dodatkowy i do 64 kb/s na numerze głównym
  • w ramach planu nju internet dodatkowy niedostępne są usługi: do komórkowych za 19 zł, rozmowy i internet, jeden na wszystko, więcej Internetu, wszystko komórkowe za 29 zł, bez limitu 19 zł, bez limitu 29 zł, bez limitu 39 zł nju w UE, Halo Granie
 • Regulamin

  Regulamin planu nju internet dodatkowy w ofercie nju na abonament

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?