nju dodatkowy 19 zł

obsługa

znajdź rozwiązanie Twojej sprawy

nju dodatkowy 19 zł

 • Zasada działania usługi Jak włączyć Jak sprawdzić stan Jak wyłączyć informacje dodatkowe Regulamin
  • Zasada działania usługi

   Nju dodatkowy 19 zł to usługa na planie nju internet dodatkowy, dzięki której możesz dokupić drugi lub trzeci numer do swojego numeru w nju na abonament i w parze/trio płaćcie mniej.

   Usługa korzysta z oferty numeru głównego w zakresie nielimitowanych połączeń, SMS-ów, MMS-ów i internetu oraz dodaje do wspólnej paczki internetu 10 GB.

   W zależności od stażu w nju numeru głównego, dzięki bezpłatnej usłudze „im dłużej, tym lepiej” klient może otrzymać już na start więcej GB: 20 GB jeśli staż w nju numeru głównego wynosi minimum pół roku, 25 GB przy rocznym stażu lub 30 GB przy stażu 2 lata.

   Przykład 1

   Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29 zł". Jeżeli zamówię nju dodatkowy 19 zł, to jak będzie wyglądała moja oferta i ile zapłacę?

   W ramach usługi bez limitu 29 zł korzystasz z połączeń na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ów/MMS-ów (zarówno w Polsce jak i w roamingu w Strefie 1 - UE) i 10 GB internetu (w tym 3,39 GB w roamingu w UE) za 29 zł miesięcznie.

   Dodatkowo nju dodatkowy 19 zł dodaje do wspólnej paczki internetu dodatkowe 10 GB, w tym 2,23 GB w roamingu w UE.

   Na obu numerach masz: nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne, SMS-y/MMS-y oraz 20 GB internetu (w tym w roamingu w UE 5,62 GB) do podziału między obydwa numery. Łącznie za obydwa numery zapłacisz: 48 zł.

   Przykład 2

   Mam od ponad 2 lat nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29 zł" i usługą „im dłużej, tym lepiej” oraz numer nju dodatkowy za 9 zł. Jeżeli zamówię nju dodatkowy 19 zł, to jak będzie wyglądała moja oferta i ile zapłacę?

   W ramach usługi bez limitu 29 zł korzystasz z połączeń na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ów/MMS-ów (zarówno w Polsce jak i w roamingu w Strefie 1 - UE) i po 2 latach stażu w nju z 30 GB internetu (w tym 3,39 GB w roamingu w UE) za 29 zł miesięcznie. Na nju dodatkowym za 9 zł korzystasz z oferty numeru głównego.

   Trzeci numer nju dodatkowy 19 zł dodaje do wspólnej paczki internetu dodatkowe 30GB (ponieważ staż numeru głównego w nju wynosi ponad 2 lata), w tym 2,23 GB w roamingu w UE.

   Na trzech numerach masz: nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne, SMS-y/MMS-y oraz 60 GB internetu (w tym w roamingu w UE 5,62 GB) do podziału między trzy numery. Łącznie za trzy numery zapłacisz: 57 zł, czyli po 19 zł na jeden numer.

 • Jak włączyć

  Usługę włączysz:

  • zaznaczając odpowiednią opcję na stronie www.njumobile.pl przy składaniu zamówienia na nju na abonament (jeśli dokupujesz numer dodatkowy)
  • przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce usługi (jeśli wcześniej zakupiłeś plan nju interent dodatkowy)

  Włączenie jest bezpłatne. O włączeniu zostaniesz poinformowany SMS-em.

  Usługa zacznie działać:

  • w momencie aktywacji planu nju internet dodatkowy, jeśli dokupiłeś numer dodatkowy do swojego numeru na planie nju na abonament
  • od nowego okresu rozliczeniowego po dokonaniu zlecenia, jeśli wcześniej zakupiłeś plan nju interent dodatkowy i aktywowałeś usługę na swoim koncie na njumobile.pl

  O uruchomieniu usługi zostaniesz powiadomiony SMS-em. Usługa przedłuża się automatycznie co miesiąc.

 • Jak sprawdzić stan usługi

  Stan limitu wydatków na transfer danych sprawdzisz:

  • przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce stan konta (bezpłatnie)
  • wysyłając SMS o treści ILE pod numer 80250 (bezpłatnie)
 • Jak wyłączyć

  Usługę wyłączysz:

  • przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce usługi (bezpłatnie) lub

  Usługa zostanie wyłączona z końcem okresu rozliczeniowego. O wyłączeniu zostaniesz poinformowany SMS-em.

 • Informacje dodatkowe

  Usługa:

  • nie dotyczy połączeń, SMS/MMS na numery specjalne i połączenia w roamingu poza Strefą 1 (Unia Europejska)
  • do swojego numeru głównego możesz dokupić tylko jeden numer nju internet dodatkowy (z usługą nju dodatkowy 19 zł lub bez tej usługi)
 • Regulaminy

  Regulamin usługi „nju dodatkowy 19 zł” w ofercie nju na abonament

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?